Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

У 2012 р. оборот електронної торгівлі в Україні досягне $1 млрд

16.05.2012 09:51:00

Інтернет-торгівля в Україні До кінця цього року ринок електронної торгівлі в Україні може зрости на 30% і скласти $1 млрд. Такий прогноз озвучила генеральний директор холдингу Allegro Group Ukraine Юлія Маріщук.

Як вважає експерт, основна частка ринку сформується в другій половині 2012 р. Його обсяг багато в чому залежатиме від залученості гравців в рекламну активність.

«Український ринок e-commerce отримає додаткову монетизацію за рахунок малого і середнього бізнесу, представники якого все активніше заходять в мережу через великі торгові майданчики, – вважає Юлія Марищук. – Річ у тому, що рівень розвитку онлайн-торгівлі на сьогодні може цілком реально забезпечити необхідний рівень продажів, зіставний з офлайн».

На думку експерта, є великий потенціал для зростання онлайн-проектів з продажу одягу і взуття. Каталізатором подальшого розвитку ринку електронної торгівлі стане поява єдиної платіжної системи оплати товарів і послуг в Інтернеті. Наприклад, процесингового центру PayU, який з'явився у квітні в Україні, вважає Марищук.

Нагадаємо, за прогнозами експертів, ринок інтернет-торгівлі в Україні цього року може дорости до $3-4 млрд. Ринок онлайн-торгівлі в США тільки за перший квартал року склав понад $44 млрд.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції