По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони

16.04.2012

Інтернет-торгівля Жителі Казані освоюють онлайн-торгівлю: столиця республіки потрапила в топ-10 міст, жителі якого найактивніше здійснюють покупки через інтернет.

За даними компанії Молоток.ру (популярного майданчика онлайн-торгівлі), інтернет-торгівля орієнтується на регіони. Якщо раніше покупки через глобальну мережу були властиві в основному жителям Москви і Санкт-Петербурга, то на сьогодні вони стали популярні і в регіонах. 55% щомісячного обороту торгового онлайн-майданчика припадаэ саме на них, інші 45% - на дві столиці.

Жителів Татарстану найбільше цікавлять пропозиції, пов'язані з побутовою технікою. Казань знаходиться в десятку найактивніших міст, жителі якого використовують онлайн-майданчик. Кожен місяць ресурс відвідує майже 75 тис. городян.

На першому місці за кількістю операцій опинився Катеринбург: його жителі виявляють цікавість до предметів мистецтва і антикваріату. Челябінці активно здійснюють операції в категоріях «Книги», «Музика і фільми», ростовчани найчастіше купують товари з категорій «Колекціонування», «Годинники і прикраси», «Свята і подарунки», а також комп'ютерну, фото- і відеотехніку, оптику, одяг, взуття і аксесуари.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції