Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

В Індії бум роздрібної онлайн-торгівлі

17.05.2012 14:36

Онлайн-торгівля в Індії В наші дні все достатньо швидко змінюється, що зіграло значну роль в розвитку роздрібної онлайн-торгівлі в Індії. Кількість інтернет-користувачів в Індії, що вдаються до послуг онлайн-рітейлерів досягла вже майже 120 мільйонів і, згідно з прогнозами, може збільшитися до 1 мільярда до 2020 року, якщо збереже нинішні темпи зростання. Індія є великим ринком, який поза сумнівом, з часом все більше збільшуватиметься.

Розвиток цифрового ринку роздрібної торгівлі в Індії залежатиме від сукупності таких показників, як мова і надійність. Магазини одягу, електроніки, меблеві і ювелірні інтернет магазини мають намір затвердитися і отримати визнання в ключових галузях ринку і повністю надати свій накопичений досвід для обслуговування клієнта.

Інтернет-бум в Індії припав на середину-кінець 90-х, проте в 2002 багато підприємств розорилися унаслідок недосконалості бізнес-моделей. А зараз інтернет-бізнес Індії представлений чіткими бізнес-моделями з власними веб-сайтами, орієнтованими на надання всіх необхідних послуг для споживачів.

На шляху свого розвитку, еволюція роздрібної торгівлі буде підтримана тим, що всіе більше мобільних пристроїв мають з'єднання зі всесвітньою павутиною і їх кількість тільки ростиме в найближчі декілька років. Логістика і платежі є двома основними проблемами, які, швидше за все, зіграють значну роль у формуванні роздрібної онлайн-торгівлі в Індії найближчим часом.

Це торкається не тільки онлайн-рітейлінг в Індії, але також позначає скачки, що відбуваються у цьому сегменті ринку по всьому світу час від часу. У своїй нинішній формі, цифрова інфраструктура розвивається значно швидше фізичної.

Таким чином, сьогодні ми можемо спостерігати унікальний стрибок в розвитку економічної системи Індії і, зокрема, у сфері онлайн-рітейлінгу. На шляху свого розвитку, організована роздрібна торгівля, без жодних сумнівів, створить грунт для розвитку інтернет-бізнесу в найближчі декілька років в Індії.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції