По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування

17.05.2012

Кредит Колишні співвласники NetByNet Вадим Курін і Грегорі Беренштейн створюють управляючу компанію для інвестицій в різні проекти. Першим вкладенням партнерів став онлайн-сервіс «Все в кредит». У обмін на 1,5 мільйонів доларів вони отримали 35% компанії.

Сервіс «Все в кредит» дозволить інтернет-магазинам розмістити на своїх сайтах спеціальний модуль, за допомогою якого клієнти зможуть придбати товар на позикові кошти. При виборі опції «оплата в кредит» користувачі повинні будуть заповнити онлайн-анкету. Протягом години її розглянуть банки-партнери, у разі схвалення менеджер «Все в кредит» зустрінеться з клієнтом для підписання договору.

Співпрацювати з сервісом погодилися банк «Російський Стандарт», ОТП Банк, Райффайзенбанк, Росевробанк та інші. Джерелом доходу «Все в кредит» стане агентська комісія банків – декілька відсотків від суми кредиту. Творці компанії розраховують, що їх сервіс буде цікавий багатьом інтернет-майданчикам, які продають товари і послуги.

Вкладені партнерами кошти будуть спрямовані на розвиток продукту і побудову клієнтського сервісу «Все в кредит». Курін і Беренштейн мають намір інвестувати і в інші проекти, не пов'язані з телекомунікаціями.

У 2011 році «Мегафон» придбав провайдера NetByNet за 270 мільйонів доларів. Це дозволило оператору вийти на ринок фіксованого широкосмугового доступу в інтернет, цифрового телебачення і IP-телефонії. До операції 34% компанії належали голові ради директорів Fairlie Investments Грегорі Беренштейну, 31% – Газпромбанку, інші – Aton Capital Partners, Івану Тавріну і менеджменту.

За угодою Курін протягом року залишався гендиректором компанії. Найближчим часом покине NetByNet, щоб зосередитися на нових проектах.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції