Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

Symantec об'єднала бренди VeriSign і Norton для створення печатки безпеки Norton Secured Seal

17.05.12, Чт, 17:25

Symantec Корпорація Symantec оголосила про об'єднання логотипу VeriSign і бренду Norton для створення найбільш впізнанного знаку довіри в інтернеті — печатки безпеки Norton Secured Seal. Він відображатиметься більш ніж на 500 млн. сайтів на день в 170 країнах, а також поряд з результатами пошуку в підтримуваних браузерах. Печатка безпеки Norton Secured Seal забезпечує представникам бізнесу та індивідуальним користувачам упевненість в тому, що веб-сайт дійсно безпечний, і йому можна довіряти, зазначається у повідомленні Symantec.

Як відзначив Френ Рош, віце-президент групи ідентифікації і аутентифікації в Symantec, після придбання бізнесу VeriSign компанія Symantec розширила основний набір технологій, запропонувавши комплексний портфель рішень у сфері безпеки. «Наш прогрес у напрямі безпеки веб-сайтів дозволяє додатково посилити захист даних та інформації під час їх передачі. Печатка безпеки Norton Secured Seal є найважливішим кроком на шляху до створення вищого рівня довіри до сайтів і упевненості споживачів для багатьох компаній», — підкреслив він.

На думку Symantec, печатка безпеки Norton Secured Seal може принести велику користь представникам бізнесу, оскільки вона може зробити безпечною роботу в Мережі, а сайт — помітнішим, при цьому збільшити кількість можливих транзакцій. Печатка допомагає залучити нових відвідувачів і потенційних клієнтів. В результаті може підвищитися обсяг трафіку, кількість кліків і рейтинги сайта у пошуковій системі.

Згідно з даними онлайн-опитування споживачів у США, 94% споживачів більше схиляються до продовження онлайн-покупок, якщо бачать печатку безпеки Norton Secured Seal під час оформлення замовлення; 77% опитаних більше довіряють Norton Secured Seal, ніж конкурентним рішенням; 65% споживачів згодні, що за наявності Norton Secured Seal можна «упевнено заходити на сайт, не підхопивши жодного віруса»; при цьому 90% респондентів відзначили, що не стали б продовжувати транзакцію, якби побачили попередження браузера про відсутність безпечного з'єднання.

Печатка безпеки Norton Secured Seal вже знайома користувачам, які використовують сервіс репутації Norton Safe Web, що допомагає диференціювати безпечні і ризиковані сайти. На додаток до цього система пошуку Norton Safe Search застосовує технологію Safe Web для демонстрації рейтингів сайтів за підсумками пошуку ще до того, як користувач перейде за посиланням. Для споживачів печатка безпеки Norton Secured Seal є свідченням безпеки комунікацій, транзакцій та обміну інформацією з сайтом, підкреслили в Symantec.

Щоб забезпечити наочну презентацію двох найбільш довірених імен у сфері мережевої безпеки, Symantec почала автоматично оновлювати всі печатки VeriSign, замінюючи їх на Norton Secured Seal для веб-сайтів по всьому світу починаючи з 17 квітня 2012 р. Процедура зайняла 2 тижні. Абсолютно прозорий перехід не вимагає від споживачів ніяких дій.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції