Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5

17 травня 2012

Магазин торгової мережі X5 Найбільший ретейлер північного Заходу Х5 почав використовувати роздрібну мережу як пункти видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5.

У квітні найбільший ретейлер на північному Заході Х5 Retail group ("Карусель", "Перехрестя", "П'ятірочка") запустив у 20 супермаркетах "Перехрестя" пункти видачі товарів, замовлених в інтернет-магазині Е5.

Послуги інтернет-магазину Е5 доступні петербуржцям з початку цього року. І оплата, і отримання замовлень проходили через кур'єрську службу. Впровадження точок самовивезення дозволило збільшити продажі Е5 в Петербурзі у 2 рази за перший же тиждень роботи пунктів видачі інтернет-покупок, стверджує прес-служба Х5.

За даними компанії, за I квартал 2012 роки проект заробив близько $1 млн. "Темпи зростання збільшуються щодня, тому ця цифра не показник", - додають у прес-службі.

Вартість одного почтомата в компанії не розкривають, проте, за оцінками Logibox, вона становить близько 20 тис. євро. Одна з переваг онлайн-торгівлі - широкий асортимент, в Е5 він становить 400 тис. найменувань. Для порівняння: асортимент супермаркету "Перехрестя" - 12 тис. найменувань, "П'ятірочки"- 3 тис. Проте асортимент обмежений нон-фудом: книги, електроніка, побутова техніка, посуд, товари для дому і дачі, іграшки і інше.

До кінця року Х5 планує подальше розширення мережі пунктів самовивезення, зокрема за рахунок використання майданчиків дискаунтерів "П'ятірочка", а також магазинів області.

"Основні чинники успіху E5.RU - це використання відладженої логістики існуючих мереж, а також відомі бренди. Я сподіваюся на динамічний розвиток електронної торгівлі у всіх регіонах присутності мереж Х5", - цитує прес-служба Кирила Гродинського, генерального директора E5.RU.

Нагадаємо, в Петербурзі під управлінням Х5 знаходяться 27 супермаркетів і понад 200 дискаунтерів, в Ленобласті - два і 150 відповідно. У інші російські регіони - понад 100 міст - Е5 доставляє товари з використанням пунктів видачі замовлень компаній-партнерів, а також за допомогою кур'єрських служб.

За даними опитування, яке провів холдинг "Ромір" в квітні, 23% росіян регулярно користуються замовленням продуктів і товарів повсякденного попиту додому. Близько половини опитаних (47%) відзначили, що поки не скористалися послугою онлайн-замовлення, але не виключають цього в майбутньому.

"За наявності власних площ з хорошим купівельним потоком логічно їх використовувати, при цьому орієнтуючись і на тих споживачів, які віддають перевагу почтоматам, тим більше що їх купівельна здатність досить висока", - говорить Еліна Короткова, директор з маркетингу компанії Logibox (мережа почтоматов). "Використовуючи готові майданчики, Х5 економить на оренді, на логістиці, на користуванні каналами зв'язку, на інкасації і інших накладних витратах", - відзначає вона.

У електронному супермаркеті "Замов 24" є пункти видачі і можливість відправки по передоплаті, але послугами почтоматів компанія не користується. "При прямій передачі товару клієнт має можливість оглянути товар і після цього одержати гарантійний талон; анулювати гарантійний талон, у випадку якщо клієнт не забере товар в почтоматі, набагато складніше", - пояснює Іван Куц, директор з розвитку інтернет-магазина "Замов 24".

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції