Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

Інтернет-гіпермаркет меблів HomeMe.ru залучив $5 млн. інвестицій

18.05.12, Пт, 19:02

Меблі Інтернет-гіпермаркет меблів HomeMe.ru оголосив про отримання першого раунду інвестицій. Кошти інвестувала група інвесторів, серед яких — фонди AddVenture, ABRT і Mangrove Capital Partners. Загальна сума операції склала $5 млн. Організатором операції виступив AddVenture.

Як наголошується, вже в перші дні після технічного запуску HomeMe.ru отримав десятки замовлень. Команда чекає, що до кінця року оборот проекту досягне $3 млн., а валова виручка — $1 млн.

У Росії обсяг ринку меблів зараз оцінюється в $7 млрд, частка онлайн-продажів — 1%, зазначається у повідомленні HomeMe.ru. Для порівняння, в США ці показники становлять $82,5 млрд і 9%, а в Німеччині $20 млрд і 13% відповідно. За оцінками аналітиків, до 2015 р. обсяг російського ринку меблів збільшиться на 60%. Про стабільне зростання ринку говорить кількість цільових пошукових запитів, пов'язаних з пошуком і покупкою меблів онлайн, що також збільшилася у 4,5 рази.

«Ми інвестували тому, що побачили рідкісну для нашого ринку можливість побудови великого гравця з оборотом більше $100 млн. на рік і високі шанси на успіх досягнення цієї амбітної мети завдяки досвіду і підприємницькому драйву Олега Пая (засновника проекту HomeMe.ru — прим. ompexp.org), а також унікальному складу інвесторів, що привносять в проект різні компетенції, — повідомив Максим Медведєв, партнер фонду AddVenture. — Можна сказати, співпали три ключові чинники: ринок, команда і момент. Великий ринок у оффлайні ($7 млрд) починає перетікати в онлайн, який абсолютно вільний, не консолідований. З боку користувачів ми спостерігаємо вибухове зростання трафіку запитів за товарами для дому і упевнені, що тренд тільки посилюватиметься із загальним розвитком електронної комерції в Росії».
เว็บบอล
«Вкладаючи кошти в HomeMe.ru, ми інвестуємо в один з найбільш ємких сегментів ринку електронної комерції в Росії, — відзначив зі свого боку Девід Вароквір, партнер фонду Mangrove Capitel Partners. — Олег Пай повною мірою володіє всім, чим повинен володіти амбітний засновник і управлінець: потрібними підприємницькими якостями і глибокими знаннями галузі. Саме вони є критичними для успішного ведення бізнесу у великій компанії у сфері електронної комерції».

«Фонд ABRT Venture Fund інвестує в російський ринок електронної комерції разом з Mangrove з 2008 року. Деякі з проектів, в які ми вклалися, наприклад, KupiVIP, виявилися дуже успішні. Проектом HomeMe.ru ми відкриваємо у своєму портфоліо нову категорію серед е-сommerce проектів і дуже цьому раді», — заявив Микола Мітюшин, директор з інвестицій ABRT Venture Fund.

Згідно з даними CrunchBase, американський аналог HomeMe.ru — проект Wayfair — залучив у 2011 р. $165 млн. венчурного капіталу від Battery Ventures, Spark Capital, HarbourVest Partners, Great Hill Partners. За підсумками 2011 р., оборот Wayfair перевищив $500 млн. Штат проекту становить понад 800 осіб.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції