<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Одягатися в онлайні стає модно

23.05.12

Одягатися в онлайн Продажі одягу в 2011 році склали 8,2% (20,6 млрд руб.) від загального обсягу онлайн-торгівлі. Такі цифри наводить агентство РБК.research за підсумками аналізу споживчої поведінки на ринку жіночого одягу Росії. Загальний обсяг ринку інтернет-торгівлі у Росії минулого року зріс до 366,3 млрд руб. 68,7% (251,6 млрд руб.) з них склали безпосередньо продажі товарів, а що залишилися 31,3% (114,7 млрд руб.) – надання платних послуг.

Всього 3-4 роки тому не можна було і уявити, що обсяги торгівлі одягом і взуттям через Інтернет сьогодні ростимуть такими колосальними темпами. Причина тому – поява інтернет-магазинів, реалізованих на базі перспективних технологій, що зробили покупки в онлайні зручним і приємним проведенням часу. Саме інтернет-магазини багато в чому сприяють зростанню російського ринку одягу в цілому.

За ці роки онлайн-рітейлери підвищили якість інформації про товар, почали використовувати фотографії великого дозволу. Покращала і якість сервісу: провідні інтернет-магазини привозять клієнту одяг декількох розмірів, щоб він зміг вибрати найбільш відповідний, а так само надають можливість безкоштовно обміняти куплену річ або повернути гроші. Таке обслуговування викликає до себе прихильність покупців, дякуючи чому у них зникають побоювання і формується бажання продовжувати займатися шопінгом в онлайні.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції