<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Половина власників NFC-телефонів здійснювали безконтактні платежі

24 травня, 2012

Мобільні платежі Перше дослідження Mobile Payment Index від eDigitalResearch стверджує, що 47% власників мобільних телефонів з підтримкою NFC вже використовували свої девайси для здійснення покупок. Цікаво, що 89% з тих, хто скористався технологією NFC для мобільних платежів, збираються оплачувати покупки по NFC в найближчому майбутньому. Можна припустити, що переважна більшість користувачів NFC є власниками смартфонів Google Nexus, для яких сумісний з телефоном сервіс Google Wallet міг серйозно вплинути на рішення про покупку. Поки що на ринку небагато телефонів з підтримкою NFC.
dankandvape.com
Проте, 33% з 2 000 споживачів, які брали участь у дослідженні, заявили, що ніколи не чули про NFC, а 35% повідомили, що не планують користуватися безконтактними мобільними платежами через побоювання про їх недостатню захищеність і можливість шахрайства.

Дерек Екклестон (Derek Eccleston), керівник досліджень eDigitalResearch, заявив, що магазини – ключовий драйвер ринку. «Недивно, що споживачі такі обережні. На відміну від мобільної комерції, де на розвиток вплинули головним чином саме споживачі, які здійснювали онлайн-покупки зі своїх мобільних пристроїв ще до появи спеціалізованих додатків, у випадку з NFC вирішальне слово за рітейлерами і провайдерами технологій в справі чергової революції цього ринку. Компаніям необхідно щільно співпрацювати, щоб залучити споживачів до NFC-сервісів і позбавити користувачів від страхів та інших ключових проблем, таких як безпека платежів».

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції