Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

У 2016 році загальна вартість онлайн-покупок складе 327 більйонів доларів

26 травня 2012 р. 02:29

PayPal Іноземні ЗМІ пишуть про результати дослідження, проведеного незалежною дослідницькою компанією Forrester Research Inc. За підрахунками фахівців, у 2016 році загальна вартість онлайн-покупок складе 327 більйонів доларів. Для порівняння: минулого року ця цифра складала 226 більйонів.

Згідно із звітом компанії, падіння ринку не передбачається в тому сегменті продажів, де покупці можуть скористатися альтернативними платіжними системами, не афішуючи номерів своїх кредитних або дебетних карт. Також Forrester Research Inc повідомляє: вже досить довго лідируючі позиції серед платіжних систем займає PayPal. Третя частина її транзакцій зароблена завдяки мережевому гіпермаркету eBaу. Останній — власність компанії моментальних електронних платежів.

Зростання популярності альтернативних платежів також пов'язане із збільшенням кількості покупок, які робляться за допомогою мобільних телефонів. В майбутньому PayPal перестане обслуговувати веб-сайти, її пріоритетним напрямом стануть продажі через мобільні засоби зв'язку. Аналітик Forrester Сучаріта Мулпуру порівняв PayPal з фруктом на низькій вітці, який у принципі не хочеться, та зате легко зірвати.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції