Нова технологія SITA допоможе авіакомпаніям і аеропорта прогнозувати майбутнє

Новації

Компанія SITA, розробник інформаційних технологій для повітряного транспорту, оголосила про розробку технології, покликаної допомогти авіакомпаніям та аеропортів прогнозувати майбутнє. Згідно зі звітом компанії «Майбутнє передбачувано» (The Future is predictable), авіакомпанії і аеропорти сьогодні інвестують в такі технології і розраховують на те, що впровадження штучного інтелекту, когнітивних обчислень, прогнозної аналітики допоможе їм боротися з перебоями у виконанні розкладу польотів, з-за яких індустрія втрачає $25 млрд.

Незважаючи на те що впроваджувати інструменти прогнозу в найближчі 5-10 років планують поки тільки половина авіакомпаній і аеропортів, кілька передових учасників ринку вже проводять випробування прогнозного моделювання, машинного самонавчання та аналізу даних. В основному їх зусилля спрямовані на проекти, які будуть надавати пасажирам актуальну інформацію про подорож, розповіли в компанії.

«Сьогодні існує потреба скоротити рівень невизначеності під час подорожі. Авіакомпанії і аеропорти зосереджують сили і кошти на технологіях, які дозволять оперативно реагувати на виникаючі проблеми, що підвищить ефективність роботи та якість обслуговування клієнтів. В SITA ми інвестуємо в дослідження по управлінню ризиками виникнення збоїв у розкладі. В даний час наше дослідницький підрозділ SITA Lab розробляє систему з попередження відхилень від графіка польотів, що використовує прогнозування на основі як публічних, так і галузевих джерел інформації, з метою допомогти авіакомпаніям та аеропортів впоратися з цією серйозною проблемою і знизити величезні витрати, з якими стикається галузь».

Протягом 2017 р. SITA Lab разом з авіакомпаніями та аеропортами буде займатися підтвердженням достовірності прогнозування затримок і передбачає успішно завершити до п’яти досліджень до кінця цього року. Після цього у перелік послуг SITA буде включений алгоритм прогнозування затримок і попередження збоїв у розкладі.

З поширенням використання штучного інтелекту в роботі авіакомпаній і аеропортів роль людини не втрачає своє значення. Як підкреслили в SITA, саме поєднання людського і штучного інтелекту дозволить підняти рівень подорожей на новий рівень.

В цілому наука про штучний інтелект розвивається, у зв’язку з чим авіакомпанії і аеропорти звертаються до академічної спільноти за допомогою розробки прогнозуючих інструментів для усунення можливих перебоїв у розкладі. У звіті SITA «Майбутнє передбачувано» представлені дослідження, які проводяться спільно з вченими з Бингемтонского університету, штат Нью-Йорк; університету Ноттінгем в рамках консорціуму PASSME, що підтримується Європейським Союзом; університету Карнегі Меллон; лабораторії теорії аналізу та обробки даних Математичного інституту Оксфордського університету і Школи менеджменту при Університетському коледжі Лондона.

Новації
Apple відклала iPhone 12

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.