Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Особливість використання сайту NN

17 січня 2013 р.

Особливість використання сайту NN Як показує статистика, велика частина відвідувачів використовує сайт як візитку і буферну зону для виходу на офіс компанії. Про це говорять не дуже велика глибина перегляду і високий відсоток відмов.

Найбільший відсоток відмов демонструють сторінки, присвячені конкретній послузі.

Також, якщо придивитися до шляхів по сайту і конкретних запитів, то можна укласти: відвідувачі не схильні вивчати сайт. Вони повністю зосереджені на своєму конкретному завданні, наприклад перевезенню із США, і, знайшовши відповідну сторінку, беруться за трубку телефону або (набагато рідше) відправляють запит через форму.

Висновок: сайт компанії NN неважно справляється з функцією №2 «Інформування». Майже всю тяжкість роботи по первинній обробці запиту бере на себе офіс. Деякі розділи сайту залишаються без належної уваги.

Бажано, щоб сайт був інформативно максимально повним і відсівав на своєму рівні всілякі стандартні питання, а також просував спецпропозиції і додаткові послуги.

Рівень відмов рекомендується опустити до 20-30%, але чим менше – тим краще. Для досягнення цієї мети доведеться оптимізувати навігацію, контент і способи зв'язку з компанією.

Зв'язок з компанією

Відвідувачі сайту NN явно вважають за краще дзвонити в офіс і рідко заповнюють форму онлайн-замовлення.

Причина не в незручності форми як такій – вона цілком зручна і лаконічна. Просто на сайті зроблений явний акцент на інших засобах зв'язку.

Подзвонивши по телефону, відповідь можна одержати прямо зараз. У зв'язку з цим незрозуміло, в чому вигода відправки запиту за допомогою форми. Також незрозуміло, коли буде одержана відповідь.

Наприклад, нами був відправлений запит на послугу, але на поштову скриньку відповідь так і не поступила, хоча відповідь була обіцяна найближчим часом.

Висновок: Очевидно, що ніякої вигоди порівняно з дзвінком форма на сайті NN не пропонує. Як підсумок, менеджери постійно одержують дзвінки, часто із стандартним набором питань і повинні витратити більше часу на відповіді і спілкування з клієнтом.

Якби клієнти відправляли запит через форму, то на нього можна було б відповісти грунтовніше, з прикріпленими файлами (якщо необхідно) в слушний час і не відриваючись від інших термінових справ. Заразом компанія одержувала б контактні дані (мейли і телефони) цільової аудиторії для подальшої «обробки».

Як бачите, контакт через форму вигідніший для компанії. Але зараз клієнт не бачить в ній великої користі для себе.

Бажано передувати формі невеликим вступом (2-3 пропозиції), в яких слід описати призначення форми, її переваги порівняно з дзвінком і конкретні терміни отримання відповіді. «Найближчий час» - дуже розпливчате формулювання. Краще: «протягом робочого дня» або «протягом години». Початок Вимоги до сучасного сайту

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції