Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Otto Group відкрила в Росії підрозділ по розробці "під ключ" онлайн-магазинів для традиційних брендів

17.01.2013 17:46

Otto Group відкрила в Росії підрозділ по розробці Практично одночасно з OZON Otto Group теж відкрила новий напрям бізнесу, зареєструвавши дочірню компанію - eTraction. Вона займеться створенням і повним супроводом партнерських магазинів. Інвестиції компанії в кожен проект складуть близько 30 млн. руб. (близько 7,9 млн. грн.). Замовнику створення інтернет-магазину обійдеться в 500 тис. руб. (132 тис. грн.), а обслуговування — в 3% від продажів. Про це повідомляє oborot.ru.

Читайте також:

Крім власне розробки сайтів, eTraction вирішуватиме логістичні питання, займатиметься маркетинговою підтримкою, обробкою і формуванням замовлень, а також прийманням дзвінків, що поступають на партнерські номери телефонів.

В першу чергу eTraction планували розробляти "під ключ" онлайн-магазини для традиційних брендів, що працюють в офлайні. На даний момент до запуску готуються два магазини брендів: Canoe (бренд головних уборів) і Beauty Room (косметика).

Компанія запропонує клієнтам декілька різних варіантів співпраці. Наприклад, eTraction може створити сайт інтернет-магазину з нуля або русифікувати вже існуючий сайт на іноземній мові – така послуга, можливо, буде затребувана у міжнародних брендів. Що стосується вартості розробки онлайн-магазина, то клієнтам eTraction він обійдеться в 500 тисяч рублів. При бажанні клієнт зможе передати розробку і підтримку сайту партнерам eTraction — компаніям InSales і "Бітрікс", віддавши на аутсорсинг Otto решту етапів процесу бізнесу. У такому разі витрати на створення сайту можна буде скоротити.

Як вже повідомляв Oborot.ru, практично одночасно з Otto Group дочірню компанію, яка теж займатиметься створенням і супроводом роботи інтернет-магазинів, відкрив холдинг OZON.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції