Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

PayPal допомогла Ebay збільшити продажі

17.01.2013 09:22

PayPal допомогла Ebay збільшити продажі Найбільший світовий інтернет-аукціон Ebay повідомив про підсумки роботи компанії в четвертому кварталі, що виявилося вище очікувань аналітиків, завдяки вищим продажам в передноворічний сезон, а також активнішому веб-шопінгу з мобільних пристроїв. Про це повідомляє CyberSecurity.ru.

Читайте також:

Продажі Ebay у звітному періоді виросли на 18% до 3,99 млрд доларів, проти очікувань на рівні 3,98 млрд доларів. Операційний прибуток компанії склав 70 центів на акцію, що відповідає очікуванням.

В компанії говорять, що нинішні стабільні показники - результат програми реструктуризації, початої ще у 2008 році, коли нинішній генеральний директор Ebay Джон Донахью зайняв свій пост після Меган Вітман. В компанії говорять, що зараз бачать своє основне завдання в отриманні значніших об'ємів виручки від роботи з мобільними покупцями.

За даними компанії, за останній рік кількість активних покупців, що працюють з онлайн-ринком через мобільний пристрій, фактично потроїлося, тому компанії було дуже важливо наперед підготуватися до буму мобільних продажів. Крім того, до мобільних рішень було необхідно підготувати і мобільну версію платіжної системи PayPal, як основного платіжного засобу на Ebay.

У четвертому кварталі показники продажів PayPal виросли на 24% до 1,54 млрд доларів, тоді як кількість активних аккаунтів за рік збільшилося на 15% до 123 млн. Чистий прибуток по компанії в цілому склав 751 млн. доларів або 57 центів на акцію, проти 1,98 млрд доларів або 1,51 долара на акцію роком раніше. Роком раніше значний прибуток був одержаний в результаті продажу частки Ebay в інтернет-компанії Skype на користь Microsoft.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції