Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Показник відмов

15 січня 2013 р.

Показник відмов Про показник відмов пишуть багато. Можна сказати, що зараз це наймодніша метрика, яку складно переоцінити. Ми не станемо повторювати прописні істини про те, що таке показник відмов, відомий також як bounce rate, і чому настільки корисно його вивчення. В інтернеті ви знайдете велику кількість статей по темі, з яких особливо рекомендуємо матеріал на сайті btsmarketing, автор якого сам є практикуючим фахівцем в області аналітики і аудиту сайтів.

Найбільша складність, зв'язана з показником відмов – це визначення максимального рівня відмов, який може дозволити собі продаючий сайт. Оскільки опустити до нуля відсоток відмов неможливо, залишається визначити верхню планку, за яку не буде соромно жодному інтернет-магазину.

В інтернет-маркетингу виявлено оптимальні показники відмов на різних типах сайтів. Найжорсткіші вимоги пред'являються до інтернет-магазинів споживчих товарів. Оптимальний показник відмов не повинен перевищувати 10%.

Інтернет-магазини і сайти, які спеціалізуються на професійному і промисловому устаткуванні, можуть мати показник відмов 30-40%. Цільовий відвідувач такого сайту проглядає невелику кількість сторінок, звичайно добре уявляє собі, що йому потрібно, і не затримується на сайті довго.

Відмови слід вивчати не стільки по сайту в цілому, скільки по найпопулярніших сторінках входу. Продовження КПЕ магазина і відвідуваність

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції