Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Продажі через інтернет в США виростуть на 13% за підсумками 2013 року

15 березня 2013 р.

Продажі через інтернет в США виростуть на 13% за підсумками 2013 року Об'єм електронної комерції досягне в США $262 млрд в 2013 році, що на 13,4% більше показника попереднього року, повідомляє дослідницька компанія Forrester Research.

Цього року ринок електронної комерції в сегменті B2C займе 8% спільного рітейл ринку. Його об'єм збільшиться на 13,4% з $231 млрд в кінці минулого року до $262 млрд в нинішньому. Forrester прогнозує, що до 2017 року продажі через інтернет складуть близько 10% всіх продажів в США, або $370 млрд.

Читайте також:

Дослідження включає такі категорії як покупка споживчих товарів, відео ігор і квитків в кіно, але виключає продажі у сфері туризму.

Forrester засновує свої дані на аналізі анкет споживачів, публічних фінансових звітів компаній і веб-трафіку.

Дослідження показало, що в нинішньому році в США буде тільки 4 млн. нових онлайн-покупців. Це означає, що основний приріст продажів в інтернеті забезпечують поточні споживачі. Досвідчені покупці перемикаються з дисків і книг на дорожчі товари – меблі і техніку.

Збільшення об'ємів продажів через інтернет пояснюється інвестуванням в електронну комерцію традиційних рітейл мереж. Вони зосередили свої зусилля і на розвитку мобільного сегменту через зручність шопінга через планшет або смартфон.

Forrester також прогнозує зростання онлайн-продажів в Західній Європі на 14,3% за підсумками року до $165,5 млрд. До 2017 року об'єм електронної комерції в 17 країнах Європейського Союзу досягне $247,1 млрд. Найбільший приріст продажів показують Італія і Іспанія. За оцінками Forrester, в цих країнах щорічне зростання ринку складе 18% до 2017 року. У Західній Європі в цей період електронна комерція ростиме в середньому на 11% в рік.

Зростання продажів в Європі також пояснюється інвестуванням в електронну комерцію традиційних рітейл мереж і виробників товарів.

Forrester Research американська дослідницька компанія, що входить у велику трійку маркетингових агентств на ряду з IDC і Gartner. Спеціалізується на дослідженні телекомунікаційної галузі, споживання IT-продуктів і кількісній оцінці ринку високих технологій.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції