Програміст з Пермі роздрукував термінатора на 3D-принтері

Новації

Пермський програміст Олександр Осипович відтворив модель термінатора T-800 на 3D-принтері. Про це повідомляє «ПроПермь». Робот вміє ворушити головою, говорити, відповідати на запитання. Необхідну інформацію термінатор знаходить в інтернеті, також він може розширити свою базу знань в процесі діалогів. Завдяки вбудованим в корпус гіроскопа, T-800 здатний визначати своє положення в просторі.

В інтерв’ю для газети Поступ інженер розповів, що над «мозком» термінатора він почав працювати в 2009 році під час навчання в університеті. За його словами, було написано кілька версій програми на мові Visual Basic. У 2013 році він почав друкувати робота на 3D-принтері за кресленням, який Google відправив йому в рамках акції підтримки початківців програмістів. Роботи були закінчені тиждень тому.

В майбутньому винахідник планує зайнятися розширенням бази знань термінатора і оснастити його кінцівками.

Новації
Apple дозволить користувачам дізнаватися про інформацію, що збирається про них

Серед оновлень для продуктів Apple, які компанія представить на наступному тижні, буде функція, що дозволяє користувачеві дізнатися, яку саме інформацію про нього збирають додатки. Про це повідомляє Bloomberg.

Новації
Apple відклала iPhone 12

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.