Програміст з Пермі роздрукував термінатора на 3D-принтері

Новації

Пермський програміст Олександр Осипович відтворив модель термінатора T-800 на 3D-принтері. Про це повідомляє «ПроПермь». Робот вміє ворушити головою, говорити, відповідати на запитання. Необхідну інформацію термінатор знаходить в інтернеті, також він може розширити свою базу знань в процесі діалогів. Завдяки вбудованим в корпус гіроскопа, T-800 здатний визначати своє положення в просторі.

В інтерв’ю для газети Поступ інженер розповів, що над «мозком» термінатора він почав працювати в 2009 році під час навчання в університеті. За його словами, було написано кілька версій програми на мові Visual Basic. У 2013 році він почав друкувати робота на 3D-принтері за кресленням, який Google відправив йому в рамках акції підтримки початківців програмістів. Роботи були закінчені тиждень тому.

В майбутньому винахідник планує зайнятися розширенням бази знань термінатора і оснастити його кінцівками.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.

Новації
Створено програму для програмування мозку на схуднення

Британські психологи з Ексетерського університету випустили мобільний додаток Foodt, який здатен «перепрограмувати мозок» користувачів і відбити у них бажання їсти нездорову їжу. Про це повідомляє The New York Post.