Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Причини невисокої ефективності Twitter

Причини невисокої ефективності Twitter Одна з головних причин невисокої ефективності Twitter – це навіть не вузька аудиторія сервісу. Основний чинник - неготовність компаній до напливу трафіку з відповідних сайтів (Twitter, соціальні мережі, форуми). Публіка на цих сайтах дуже капризна, рекламою і загальними словами ще не закохується. Ці люди - найактивніша частина інтернет-аудиторії, зокрема як споживачі. Вони звикли критично оцінювати інформацію, ставити додаткові питання, вимагати доказів і об'єктивних відгуків інших клієнтів. Їх потрібно переконувати.

Наприклад, для інтернет-магазина дитячих ігор головною «проблемою» підсумків SMM-просування стала поява критичних або «складних» коментарів і питань від відвідувачів. До цього сайт не пропонував опцію коментування своїх новин і товарів. Тепер менеджерам компанії доводиться вчитися відповідати на коментарі і, відповідно, витрачати більше часу на спілкування з кінцевим споживачем. Зате багато в чому завдяки коментарям виросла конверсія і глибина проглядання сайту.

Так, ми поки не знаємо, як саме впливає SMM на продажі стосовно кожної галузі бізнесу. Та зате нам, маркетологам, достовірно відома найкорисніша функція розкручування в соціальних медіа. Вона допомагає виявити найактивніших, найзацікавленіших потенційних клієнтів і підготувати їх до ролі покупця. Сирий матеріал перетворюється на зручний до використання напівфабрикат, нехай пробачать за таке порівняння.

Яка страва вийде з напівфабрикату залежить від цін і якості товару, рівня обслуговування, зручності користування сайтом, зручності здійснення замовлення і покупки і багато чого іншого. Тут задіяно велике число інгрідієнтів. Якщо хтось вважає, що SMM – зайвий ланцюжок в приготуванні страви, так хай спробує запекти неочищене курча або подати гостям до чаю лимон в шкірці.

SMM – це робота, яка створює і приводить до замовника не холодних, а теплих і гарячих потенційних клієнтів. Але коли у кухаря (тобто компанії) не працює плита, погано заточений ніж або руки ростуть не з того місця, просування в соціальних медіа ніяк не зможе вплинути на популярність його куховаріння і зростання продажів його ресторану. Початок Twitter як інструмент маркетингу

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції