Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Три способи збільшити продажі на 20%

2 вересня 2012 р.

Три способи збільшити продажі на 20% Для того, щоб підняти продажі інтернет-магазина на 15-20% досить оптимізувати найважливіший розділ сайту – Корзину. За підсумками експериментів з двома інтернет-магазинами агентство «matik» виявило декілька способів збільшити кількість покупок.

Всього 3 поліпшення здатні різко збільшити прибуток.

Як не просто це звучить, слід відзначати за допомогою «зірочки» обов'язкові для заповнення поля у формі замовлення. Також слід приводити зразки правильного формату даних, наприклад номери телефону. Відвідувачі часто неповністю і неправильно указують дані і постійно стикаються з повідомленнями про помилку. В цьому випадку клієнт робить не більше 1-2 повторних спроб відправити форму і йде з сайту.

Друге поліпшення – вказати вартість доставки поточного замовлення. Клієнти не люблять ризикувати, якщо не впевнені у вартості доставки, особливо коли вони живуть в іншому регіоні. Чим більше ясності щодо кінцевої вартості, тим краще продажі, навіть якщо ціна вища, ніж у конкурентів.

Третє поліпшення також відноситься до питання про ясність. Якщо над формою замовлення розмістити короткий текст з інформацією про термін доставки або дзвінок консультанта магазина покупцю, то це позитивно позначиться на продажах. Клієнти інтернет-магазинів не люблять відправляти замовлення не будучи впевнені, коли з ними зв'яжуться і привезуть покупку.

Розділ «Корзина» - один з найбільш проблемних на більшості сайтів інтернет-магазинів. До логічного завершення не доводять покупку до 2/3 відвідувачів відвідувачів. Причина в поганій оптимізації «Корзини» під продажі.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції