Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Вимоги до інтернет-магазинів жорсткіші, ніж до корпоративних сайтів

29 вересня 2012 р.

Вимоги до інтернет-магазинів жорсткіші, ніж до корпоративних сайтів Агентство інтернет-маркетингу «matik» виявило, як повинні працювати сайти різних типів, щоб їх можна було вважати ефективними. Для цього потрібно звернути увагу на три головні параметри відвідуваність: показник відмов, час перебування на сайті і глибину перегляду. За наслідками дослідження, «matik» склав путівник для сайтів після 3-го параметрам.
buy vps with bitcoin from Eldernode.com with instant setup
Найжорсткіші вимоги пред'являються до інтернет-магазинів споживчих товарів. Оптимальний показник відмов не повинен перевищувати 10%, середній час на сайті не менше 4 хвилин, а глибина перегляду – не менше 5 сторінок. Показник відмов в статистиці – це відсоток відвідувачів, які зайшли тільки на одну сторінку сайту і відразу пішли з нього.
Quality addiction and psychiatric treatment is covered by GEMS medical aid at our quality addiction treatment centers
Інтернет-магазини і сайти, які спеціалізуються на професійному і промисловому устаткуванні, можуть мати показник відмов 30-40%. Оптимальний час на сайті: 2-3 хвилини, а глибина - 2-3 сторінки. Цільовий відвідувач такого сайту проглядає невелику кількість сторінок, звичайно добре уявляє собі, що йому потрібне, і не затримується на сайті довго.

Нормальний рівень відмов на корпоративних сайтах, які не продають товари і послуги – 20-30%. Час перебування: 1-2 хвилини, а глибина перегляду: 2-3 сторінки. Відвідувачі сайтів цього типу звичайно побіжно проглядають основну інформацію і контактні дані.

Сайти, мета яких – заробіток на контекстній рекламі, можуть володіти показником відмов до 30-40%, часом 1-2 хвилини і завглибшки перегляду 4-5 сторінок. Чим більше людей побачить максимальну кількість сторінок – тим більше шансів, що на рекламу клікнуть.

Найбільший показник відмов можуть дозволити собі блоги і односторінкові сайти. Для блогів він складає 70-80%, а для 1-сторінкових сайтів 100%. Глибина перегляду 1-2 сторінки, зате час перебування на сайті не повинен бути менше 2-3 хвилин. Завдання цих сайтів – надовго захопити відвідувача контентом.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції