Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія

Як організувати роботу з консалтинговими компаніями

12 лютого 2012 р.

Як організувати роботу з консалтинговими компаніями Жоден серйозний почин не повинен обходитися без підтримки і порад фахівців. Консультування звичайно починається з питань організації схеми бізнесу ТІС і розробки проектного завдання, до якого увійде бізнес-схема і опрацьовування питань організації всього проекту в цілому.

В першу чергу, в проектному завданні відображаються питання взаємодії організацій, що входять в торговий процес. Виробнику треба буде з кожним з дистрибюторів домовлятися про перехід на нові для нього форми електронно-комерційної взаємодії, укладати додаткові договори. Зрозуміло, що перебудова каналів збуту варіюється від невеликих змін до серйозних переломних рішень. Це обговорюється у кожному конкретному випадку залежно від існуючих методів роботи, готовності партнерів до впровадження методів Електронної Комерції. Наприклад, в ланцюжку виробник-дистрибютор останнього потрібно буде навчити новим методам ведення бізнесу, представити інформаційні матеріали. Весь спектр цих питань повинен бути відображений в проектному завданні.

Наступний важливий аспект роботи консультанта - це організаційні питання. Достатньо часто для організації Інтернет-продажів доцільно створення нової юридичної особи - самостійної організації, орієнтованої тільки на Інтернет-торгівлю. Але для того, щоб ухвалити це рішення, потрібно обов'язково проконсультуватися з фінансової, юридичної точки зору і т.д.

Тільки завершивши початкові етапи консультування, на яких будуть визначені схеми бізнесу і організаційні аспекти організації Торгової Інтернет Системи, можна переходити до технологічних питань побудови системи.

밤에 일하는 언니들! 유흥알바 호박알바 로 들어오세요

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції