Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Родові риси продаючого тексту

21 січня 2013 р.

Родові риси продаючого тексту Від копірайтера, що готує тексти для сайту, потрібно, щоб вони:

- відповідали вимогам пошукових служб (SEO-оптимізація контенту) - були продаючими

З першою вимогою немає жодних проблем: за роки активної діяльності пошукові оптимізатори розробили технології складання текстів, здатних приворожити роботів Google і Яндекса.

Друга вимога несе в собі куди менше ясності. Чи є текст таким, що продає чи ні - відповідь на це питання залишається на розсуд замовника. І даний розсуд в більшості випадків базується на суб'єктивних відчуттях: "Так, це "чіпляє" чи ні, це нецікавий". Ступінь продаючої здатності тексту - предмет періодичних суперечок між копірайтером і замовником, і в цій битві традиційно програє виконавець, як слабкіша і залежна сторона. І не тому, що клієнт нібито завжди прав, а тому, що клієнт завжди сильніший.

Дозвольте пролити світло на це питання і внести ясність, яким рисами повинен володіти продаючий текст в інтернеті. Залишимо осторонь суто персональні відчуття: вони володіють невеликою цінністю. Зосередимося на конкретних, "матеріальних" ознаках.

Центральна ідея

Будь-який текстовий контент на сайті, будь то стаття, опис рубрики або товару, повинен містити в собі ключове посилання. Продаючий текст не розмірене оповідання про багато що, а точкове бомбардування однієї теми. Щонайперше завдання замовника і копірайтера - визначитися з ключовим посланням і чітко його сформулювати.

Посилання повинно бути єдине. Наприклад, описуючи свою фірму в розділі "Про компанію", зосередьтесь і бийте по одній найвидатнішій особливості.

Як бути, якщо компанія блищить гранями, немов твій рубін? Підготуйте декілька коротких текстів, розташуйте їх на одній сторінці, виділивши простими заголовками, що говорять. В інтернеті, на відміну від преси, чим простіше - тим краще. Залиште витівки письменникам і журналістам. У вас кращий клієнтський сервіс? Так і назвіть свій короткий пасаж "У нас кращий клієнтський сервіс", а далі коротко розверніть думку до переконливого оповідання. І добре б з прикладами.

Додаткові переваги фірми \ продукту \ послуги можуть підтримувати центральну ідею і шикуватися навколо неї. Продовження Виділення

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції