Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Російські рітейлери повідомили про рекордні продажі в кіберпонеділок

30.01.2013 10:25

Російські рітейлери повідомили про рекордні продажі в кіберпонеділок Російські інтернет-рітейлери зафіксували рекордні показники продажів, числа замовлень і об'єму трафіку в кіберпонеділок, найбільший попит в день онлайн-розпродажу мали телевізори і ноутбуки, виходить з даних магазинів. Про це повідомляє digit.ru.

Так, кількість замовлень в інтернет-магазині «М.Видео» на 20% перевищила пікові показники грудня — місяця традиційної купівельної активності — і досягла практично 4000, повідомила прес-служба мережі.

Читайте також:

Об'єм продажу Wikimart майже вдвічі перевищив пікові значення грудня — за даними онлайн-рітейлера, в кіберпонеділок було реалізовано товарів на 2 мільйони доларів. Продажі інтернет-магазина «Білий вітер Цифровий» виросли в день розпродажу в 4 рази щодо середньоденного показника, а трафік сайту виріс в 5 разів в порівнянні із звичайним днем і більш ніж вдвічі в порівнянні з піковими показниками грудня, повідомили представники компанії.

За даними «М.Видео» і «Білого вітру Цифрового», найбільшим попитом у інтернет-покупців в кіберпонеділок користувалися телевізори, зокрема, Smart TV, і інші преміум-товари — ноутбуки, планшетні комп'ютери, смартфони і аксесуари для електроніки.

Примітно, що кожна компанія самостійно ухвалювала рішення про механіку розпродажу і розмір знижок. «В цілому по галузі частка товарів, що набувають в інтернеті, на один день виросла до 10%. Це наша мета на найближчі п'ять років і ми показали, що ця мета досяжна», — сказали РІА Новини в Wikimart.

В той же час, перший в Росії кіберпонеділок був затьмарений претензіями покупців до рітейлерів — напередодні користувачі рунета скаржилися в блогах і соціальних мережах на факти завищення онлайн-магазинами цін на електроніку і побутову техніку. Суть претензії була в тому, що ряд магазинів завищили вартість товарів перед кіберпонеділком, а потім видали ці ціни за спецпропозиції, щоб скористатися купівельним ажіотажем.

Представники онлайн-магазинів навмисне завищення цін заперечують, проте деякі з них визнають, що на їх сайтах мав місце технічний збій, який вплинув на ціноутворення. Проблема, з якою, зокрема, зіткнулися інтернет-магазини «Ельдорадо» і Enter, полягала в технічно некоректному перекладі товару з ранішого власного розпродажу магазина в акцію кіберпонеділка, пояснили в прес-службах мереж.

У першому в Росії кіберпонеділку офіційно взяли участь онлайн-гіпермаркет Wikimart, Enter (входить в ГК «Зв'язковий»), «Білий вітер Цифровий», «М.видео» і «Ельдорадо», а також інтернет-магазин «Десяте вимірювання». Вперше онлайн-розпродаж «кіберпонеділок» (Cyber Monday) пройшла в США у 2005 році. Термін винайдений відділенням Національної федерації роздрібної торгівлі США Shop.org. У США акція проходить в грудні, в Китаї — в листопаді.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції