Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Російський онлайн-рітейлер проведе IPO в Нью-Йорку

19.02.2013 12:51

Російський онлайн-рітейлер проведе IPO в Нью-Йорку Російський інтернет-рітейлер KupiVIP планує провести IPO в 2014 році, щоб залучити кошти, необхідні компанії на будівництво складів і розширення мережі доставки продукції. Едвайзерами компанії виступають банки Goldman Sachs і Jerreries & Co, тоді як проводити розміщення паперів російський інтернет-рітейлер має намір у Нью-Йорку, повідомляє econominews.info.

Читайте також:

Сервіс KupiVIP почав працювати в 2008 році, допомагаючи популярним модним брендам позбавлятися від надлишків товарних запасів, організовуючи обмежені за часом і брендами розпродажі і продаючи справжні брендові речі з попередніх модельних колекцій з істотними знижками. За даними сервісу, зараз на KupiVIP зареєстровано близько 10 млн. користувачів. Крім того, недавно сервіс запустив інтернет-магазин Shoptime.ru, де продукція реалізується без знижок.

Згідно з оцінками банку Morgan Stanley, в 2012 році російський оборот електронних рітейлерів склав 12 млрд доларів, що складає 1,9% від загального російського товарообігу. До 2015 року оборот російських інтернет-продавців виросте на 35%, а по своїх оборотах російські онлайн-торговці зможуть змагатися з магазинами із Західної Європи.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції