Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Чутки про продаж "Бігуна" спростовані

29.01.2013 09:30

Чутки про продаж 'Бігуна' спростовані Про можливий продаж сервісу контекстної реклами "Бігун" sachinngarg.com розповіли два топ-менеджери російських IT-компаній. Вони повідомили, що "Бігун" є перспективним проектом, але він вимагає фінансових вкладень. У зв'язку з цим однією з умов продажу "Бігуна" стане обов'язковий об'єм інвестицій в нього на рівні 6-8 млн. доларів.

Читайте також:

Як стверджує видання, розмови про продаж проекту пішли восени минулого року, коли "Рамблер-афіша" консолідувала свої e-commerce-ресурси і об'єднала "Бігун" з сервісом Price.ru. За даними джерела, проект вважається прибутковим, проте його рентабельність і виручка знижуються.

"Компанія дійсно хоче знайти стороннього інвестора, щоб збільшити масштаб вливань. Але не йдеться про продаж, а про залучення грошей ВСЕРЕДИНУ компанії", - спростував ці чутки в коментарі Roem.ru гендиректор об'єднаного сервісу Price.ru і "Бігуна" Антон Терехов.

"Якщо наша ідея по інтеграції трьох продуктів Begun, Price.ru і Ichiba виходить (інтеграцію виконали в строк і т.п.), то нам для завоювання світу знадобляться пристойні інвестиції (навіть якщо ми будемо прибутковою компанією)", - пояснює Терехов. Але, за його словами, "це все почне відбуватися точно не зараз". Хтось ляпнув журналістам передчасно, оскільки спочатку нам треба показати життєздатність нової моделі бізнесу і зробити те, що запланували, - відзначив Терехов.

"Рамблер-афіша" в жовтні 2012 року купила 49,9% "Бігуна" у "Фінам" і інвесткомпанії Skagit, ставши його одноосібним власником. До цього компанії належало 50,1%. Сума операції так і залишилася закритою.

Нагадаємо, що в 2008 році "Бігун" за 140 млн. доларів хотів купити Google, проте тоді операцію заблокувала Федеральна антимонопольна служба.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції