Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

SMM

SMM Наступна тенденція пов'язана з SMM, просуванням в соціальних мережах, на форумах і в блогах. Цього року SMM став перетворюватися на обов'язковий елемент маркетингового міксу. Якщо раніше клієнти приходили з питанням: "А чи потрібні нам соціальні мережі?", то в 2012 році питання ставилося інакше: "Нам потрібні Фейсбук і В контакті. Скільки це коштує?" У 2012 році очікується збільшення частки SMM в бюджетах на просування. В майбутньому питання може звучати так: "У нас такий-то бюджет на SMM-просування, що ви можете нам запропонувати?"

Ефективність сайту

SEO почне перетворюватися з основного в додатковий інструмент просування. На відміну від багатьох SEO-компаній ми визнаємо, що SEO не вирішує задач клієнтів повною мірою. Не менш важливими чинниками успіху є якість сайта: структура, навігація, контент і дизайн.

На передній план вийдуть такі послуги як маркетинговий аудит і оптимізація сайту, аудит і оптимізація роботи відділу продажів. До 80% відвідувачів відразу покидає поганий сайт. До 50% потенційних клієнтів відмовляються від покупки через слабку роботу відділу продажів.

Навряд чи таке положення влаштовує компанії, то чом би не наблизити швидкий кінець старого світу і старого маркетингу? Хай живе нова епоха!
Початок Тенденції веб-маркетингу 2012

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції