Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Спеціалізовані звіти

15 січня 2013 р.

Спеціалізовані звіти Google Analytics надає спеціальні звіти для сайтів електронної торгівлі. Вони розташовані у вкладці «Електронна торгівля».

По замовчуванню вона відключена. Перший крок відстежування транзакцій електронної торгівлі - необхідно включити звіти електронної торгівлі для профілю веб-сайту. Щоб включити звіти електронної торгівлі, виконайте наступні дії.

1.Увійдіть в свій аккаунт.
2.Натисніть на посилання Змінити, розташоване поряд з профілем, який потрібно включити.
3.На сторінці «Налаштування профілю» натисніть на кнопку Змінити, розташовану поряд з пунктом Основна інформація профілю веб-сайту.
4.Встановіть перемикач Сайт електронної торгівлі з положення "Ні" в положення "Так".
5.Натисніть на кнопку Зберегти зміни.

В процесі аудиту ми часто стикаємося з картиною порожнього звіту

Даних немає не тому, що торгівля не ведеться, а через невірну активізацію відстежування статистики з продажу. Докладніше керівництво по налаштуванню звіту можна одержати в розділі «Довідка» Google Analytics.

У кожному розділі звіту «Електронна торгівля» містяться посилання, які ведуть до інших звітів, де можна знайти більше даних по конкретній темі. Аналіз даних цього звіту – перший крок в розумінні того, як створюється дохід на вашому сайті. З його допомогою можна швидко дізнатися, яка середня вартість замовлення і які продукти є найпопулярнішими. Цю інформацію можна використовувати, наприклад, при проведенні рекламних кампаній.

У розділі «Електронна торгівля» представлені наступні звіти.

Огляд. У цьому звіті міститься огляд електронної торгівлі, здійснюваної на сайті. Дохід - це вартість покупок. Рейтинг переходів - це відсоток відвідин, в ході яких були зроблені покупки. Транзакції - це кількість замовлень на покупку, а середня вартість замовлення - це середній дохід всіх зроблених покупок. Куплені товари - це кількість різних проданих найменувань.

Загальний дохід. Дохід визначається кількістю покупок і їх середньою вартістю. В цілях підвищення доходу можна вжити наступних ефективних заходів. Купіть орієнтовані оголошення і створюйте ефективніші тексти оголошень, орієнтуючись на дані звітів за джерелами трафіку.

Переконайтеся, що на цільовій сторінці є інформація, опис послуг і продуктів, пропонованих в оголошенні. Щоб мінімізувати показник відмов, зверніть увагу на звіти про зміст. Спростіть послідовність переходів так, щоб якомога менше потенційних покупців виходили, не зробивши покупки. Для цього прогляньте звіти про цілі.

Рейтинг переходів. У цьому звіті показано співвідношення відвідин сайту і зроблених покупок. Відстежування показника переходів в часі дозволяє точно визначити, наскільки краще або гірше реклама і сайт спонукають відвідувачів сайту робити покупки. Зверніть увагу на те, що за показниками переходів дуже зручно оцінювати ефективність реклами і сайту конкретної компанії, оскільки навіть в одній і тій же галузі показники переходів в різних компаніях істотно відрізняються.

Середня вартість замовлень. Відстежування змін середньої вартості замовлень з часом грає важливу роль в створенні списку сайтів, для яких можна змінити номенклатуру активно рекламованих продуктів і послуг. Багато сайтів електронної торгівлі контролюють цей показник, щоб бачити, наскільки добре працює їх перехресне просування товарів. Це важливий показник, який використовується в адміністративних звітах і щорічних звітах для акціонерів.

Огляд продуктів (ефективність продуктів). Скільки товарів кожного найменування продається на сайті? У цьому звіті показана кількість проданих одиниць товару, загальний дохід, середня ціна і середній об'єм замовлень по кожному товару, що продається. Щоб розвернути і проглянути інформацію про одиницю складського зберігання, натисніть на її назву.

Огляд одиниць складського зберігання (ефективність продуктів). У цьому звіті показана кількість кожної проданої одиниці складського зберігання, загальний дохід, середня ціна і середній об'єм замовлень по кожному товару, що продається.

Категорії (ефективність продуктів). Скільки одиниць кожного товару і кожної категорії товарів, а також одиниць складського зберігання вдається продати? Для сайтів електронної торгівлі знання того, які продукти купують через Інтернет, має величезне значення для створення релевантного змісту, пропозицій і реклами. У цьому звіті показана кількість проданих одиниць товару, загальний дохід, середня ціна і середній об'єм замовлень по кожному товару, що продається.

Транзакції. Цей звіт корисний для аудиту транзакцій, оскільки в ньому перераховуються всі транзакції сайту.

Відвідини до покупки. Скільки відвідин було потрібно відвідувачам для того, щоб зробити покупку? Розуміння торгового циклу важливо для успішного функціонування вашого сайту в цілому. Цей звіт допомагає визначити, скільки відвідин було потрібно для того, щоб користувачі стали вашими клієнтами, і зрозуміти, який тип змісту повинен бути створений для залучення потенційних клієнтів.

Час до покупки. Скільки часу проходить, перш ніж відвідувачі здійснюють покупку? Розуміння торгового циклу важливо для успішного функціонування вашого сайту в цілому. Цей звіт допомагає визначити, скільки часу було потрібно для того, щоб відвідувачі стали вашими клієнтами, і зрозуміти, який тип змісту повинен бути створений для залучення потенційних клієнтів. Продовження Історія веб-аналітики

sprzedaż jachtów Używanych | Краска для дерева Dulux Sadolin Domus Дюлакс Садолин Домус, бренд
Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції