Створено програму для програмування мозку на схуднення

Новації

Британські психологи з Ексетерського університету випустили мобільний додаток Foodt, який здатен «перепрограмувати мозок» користувачів і відбити у них бажання їсти нездорову їжу. Про це повідомляє The New York Post.

Сервіс зроблений у вигляді гри: користувачі бачать на екрані корисні для здоров’я продукти в зелених колах і шкідливу їжу в червоних. Завдання гравця — вчасно натискати тільки на корисні продукти.

За словами фахівців, таке «тренування для мозку» може розвинути в людині правильну реакцію на їжу в моменти голоду. Близько 10 хвилин гри на день здатні привчити користувачів хотіти їсти здорову їжу і не замислюватися про шкідливі перекуси.

У тестуванні Foodt брали участь 83 людини. Результати показали, що навіть люди, які не прагнули схуднути, почали щоденно споживати в середньому на 200 калорій менше.

Новації
Apple відклала iPhone 12

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.