Створено програму для програмування мозку на схуднення

Новації

Британські психологи з Ексетерського університету випустили мобільний додаток Foodt, який здатен «перепрограмувати мозок» користувачів і відбити у них бажання їсти нездорову їжу. Про це повідомляє The New York Post.

Сервіс зроблений у вигляді гри: користувачі бачать на екрані корисні для здоров’я продукти в зелених колах і шкідливу їжу в червоних. Завдання гравця — вчасно натискати тільки на корисні продукти.

За словами фахівців, таке «тренування для мозку» може розвинути в людині правильну реакцію на їжу в моменти голоду. Близько 10 хвилин гри на день здатні привчити користувачів хотіти їсти здорову їжу і не замислюватися про шкідливі перекуси.

У тестуванні Foodt брали участь 83 людини. Результати показали, що навіть люди, які не прагнули схуднути, почали щоденно споживати в середньому на 200 калорій менше.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.

Новації
Програміст з Пермі роздрукував термінатора на 3D-принтері

Пермський програміст Олександр Осипович відтворив модель термінатора T-800 на 3D-принтері. Про це повідомляє «ПроПермь». Робот вміє ворушити головою, говорити, відповідати на запитання.

Новації
ІІ HeadHunter покаже найбільш відповідні вакансії

HeadHunter, гравець ринку інтернет-рекрутингу Росії, України, Казахстану, Білорусі та Азербайджану, запустив нову систему рекомендацій вакансій, засновану технології машинного навчання.