Створено програму для програмування мозку на схуднення

Новації

Британські психологи з Ексетерського університету випустили мобільний додаток Foodt, який здатен «перепрограмувати мозок» користувачів і відбити у них бажання їсти нездорову їжу. Про це повідомляє The New York Post.

Сервіс зроблений у вигляді гри: користувачі бачать на екрані корисні для здоров’я продукти в зелених колах і шкідливу їжу в червоних. Завдання гравця — вчасно натискати тільки на корисні продукти.

За словами фахівців, таке «тренування для мозку» може розвинути в людині правильну реакцію на їжу в моменти голоду. Близько 10 хвилин гри на день здатні привчити користувачів хотіти їсти здорову їжу і не замислюватися про шкідливі перекуси.

У тестуванні Foodt брали участь 83 людини. Результати показали, що навіть люди, які не прагнули схуднути, почали щоденно споживати в середньому на 200 калорій менше.

Новації
Apple дозволить користувачам дізнаватися про інформацію, що збирається про них

Серед оновлень для продуктів Apple, які компанія представить на наступному тижні, буде функція, що дозволяє користувачеві дізнатися, яку саме інформацію про нього збирають додатки. Про це повідомляє Bloomberg.

Новації
Apple відклала iPhone 12

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.