Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Тенденції веб-маркетингу 2012

Тенденції веб-маркетингу 2012 Як було раніше?

І раніше, і до останнього часу клієнти агентств вибирали окремі інструменти маркетингу (SEO, контекстну рекламу або PR) і оцінювали результативність робіт за другорядними ознаками, наприклад по кількості заходів на сайт з оголошення контекстної реклами.

Проведемо таку аналогію. Представте клієнта автосервісу, який з'являється на порозі з готовим замовленням: "Хочу поставити нові колеса" або "Хочу замінити двигун". Але насправді у нього абсолютно інше завдання: "Хочу збільшити потужність автомобіля на 30%" або "Хочу понизити споживання палива на 30%".

Як мовиться, відчуйте різницю. У першому випадку, механік просто виконає поставлене завдання і, задоволені собою, обидві сторони розійдуться в різні боки. У другому - механік підійде до питання комплексно і запропонує декілька пов'язаних одну з одною процедур, які приведуть до потрібної мети.

Як буде зовсім швидко?

Другий підхід поки є екзотикою на нашому ринку маркетингу. І переорієнтація з окремих інструметів на комплекс ефективних заходів справді стане кінцем старого світу і початком нової епохи.

Головним критерієм ефективності комплексного підходу стане зростання продажів. А вся решта показників, зокрема найбільш священний з них - перші місця в Яндексі - перетворяться на допоміжні і проміжні.

Агенства частіше пропонуватимуть не інструменти, а багатоскладні програми. Основними компонентами програм залишаться SEO і контекстна реклама, а допоміжними (але не менш важливими) - SMM, PR, маркетинговий аудит і оптимізація сайту, а також аудит роботи відділів продажів. Тільки такий комплексний підхід дозволить досягти основної мети маркетингу - зростання продажів.
Продовження SMM

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції