Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Терміни і вартість аудиту

22 січня 2013 р.

Терміни і вартість аудиту Інтеренет повний пропозицій провести безкоштовний або дуже дешевий аудит за 1-2 дні. Це абсолютно безглузда послуга, оскільки маркетинговий аудит неможливо здійснити в такі терміни. Потрібне вивчення статистики, кожної сторінки сайту, перевірити, як працюють форми, залучити представників ЦА і провести декілька "тест-драйвів".

За 1-2 дні клієнт одержить наступне. Його сайт проженуть через пару автоматизованих сервісів, які доступні онлайн безкоштовно і які видадуть найбільш поверхневу інформацію про відвідуваність: об'єм трафіку, ТІЦ і PR Google, кількість зовнішніх посилань і ін. Все це цікаво, але абсолютно нерелевантне завданню. Продавати більше, як і просто удосконалити сайт, з такою інформацією неможливо. Зате видавши звіт по так званому аудиту, "аналітики" постараються продати інші, вигідніші для них, але не для вас, послуги. Найчастіше це буде пошукова оптимізація (SEO). Таким "аудитом" якраз і захоплюються SEO-оптимізатори одинаки і невеликі SEO-компанії.

Агентство, яке здійснює повноцінний аудит, не використовує дешевої або безкоштовної наживки для подальшого продажу основних послуг. Для неї аудит - важливий елемент в переліку інструментів маркетингу.

Отже скільки часу рекомендується дати аудитору для підготовки звіту? Все залежить від об'ємів і типу сайту: крупні інтернет-магазини і портали свідомо вимагають більше часу, ніж сайт невеликої спеціалізованої фірми. Орієнтуйтеся на термін від 7 днів або трохи менше, якщо замовлення термінове. Що стосується вартості, то на нашому ринку аудит від професіонала не може коштувати менше 10000 рублів. Тут також багато що залежить від об'ємів і призначення сайту. Продовження Юзабіліті

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції