Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Типові цілі

Типові цілі Отже, давайте говорити конкретно, без туманних розмов про щастя у всьому світі. Просування в соціальних мережах, блогах, форумах і т.д. – це інструмент інтернет-маркетингу, який внесе свій внесок в благородну справу продажів, вирішивши одну або декілька з наступних завдань.

Зростання трафіку на сайт.
Найбільш елементарне із завдань, яке розв'язується за допомогою SMM. Наприклад, на тематичних форумах «тусується» велика кількість потенційних клієнтів, які посилено шукають інформацію про товари і послуги. Посилання на релевантний їх інтересам сайт завжди притягатиме увагу. Очевидно, що збільшення цільового трафіку здатне пожвавити торгівлю, якщо сайт і компанія уміють продавати свій товар.

Повторні продажі.
Найголовніша функція SMM – це утримання старих клієнтів, інформаційна підтримка і – як наслідок – повторні продажі. По досвіду багатьох агентств, робота з соціальними мережами і блогами не так добре працює на залучення нових, як на закріплення лояльності існуючих клієнтів.

Боротьба з негативом.
Негативна інформація про компанію у вигляді фактів або чуток найчастіше розповсюджується в соціальних медіа, особливо на форумах і сайтах відгуків. Спростування негативу і робота з відгуками, усунення некоректних відгуків (за сприяння модератора) – дуже важлива функція SMM.

Розповсюдження позитиву.
Улюблена багатьма компаніями функція SMM, яка виражається в розміщенні скрізь, де можна, реальних і вигаданих відгуків про компанію і товари. Часто у вигляді примітивного спаму, рідше у форматі цікавих і змістовних дискусій. Також по цьому відомству проходять такі роботи, як створення і ведення корпоративного блога або групи в мережах, розміщення відеороликів, ведення підкастів.

Одноразовий зліт продажів.
Іноді потрібно різко підняти продажі конкретного товару або групи товарів. Приклади: звільнити склад від залежалої продукції, вивести на ринок новинку, продати квитки на культурний захід. У таких випадках разом з рекламою добре працюють вірусні технології і сарафанове радіо. Тримати продажі на постійно високому рівні за допомогою «вірусів» і «сарафанів» неможливо.

Вивчення попиту.
Вивчення дискусій на форумах і в мережах, опитування потенційних клієнтів, впровадження дискусій, які б розкривали позицію потенційних клієнтів по тих або інших питаннях.

Інформаційна підтримка клієнтів.
Цього завдання ми торкнулися вище, в параграфі «Повторні продажі». Проте, повторні продажі можливі не у всіх випадках. Наприклад, автомобільна компанія може допомагати клієнтам і підтримувати з ними зв'язок з розрахунку на те, що вони рекомендуватимуть своїм друзям і знайомим її автомобілі. Інформаційна підтримка – це спосіб одержати нових клієнтів через лояльність старого клієнта. Не рекомендується використовувати SMM для боротьби з конкурентами. Війна і взаємне обливання помиями не принесуть користь жодній із сторін. Потенційний клієнт, читаючи відгуки і пости у форумах, не ворожитиме або не аналізуватиме, хто прав, а хто ні. Обидва воїни абсолютно автоматично будуть занесені у віртуальний «чорний» список ненадійних фірм. У сучасних війнах переможцем завжди залишається третя сторона, чия участь в битвах була або мінімальною, або її не було як такої.

Цілком можливо, що тут перераховано не всі завдання, які розв'язуються за допомогою SMM. Проте на даний момент при рішенні цих завдань маркетинг в соціальних медіа проявляє себе з найбільш сильних сторін.
Початок Типові цілі SMM-кампаній. Гід для клієнта.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції