У мережі розкрили хитрі хитрощі продавців і рестораторів

Комерція

Користувачі розважального порталу Reddit поділилися досвідом і знаннями про те, як ресторани, магазини і навіть продавці кімнатних рослин обманюють своїх клієнтів. Пост, під яким відвідувачі сайту розповідали про свій досвід, набрав понад 30 тисяч коментарів.

Користувачі пишуть, що не варто сподіватися на акцію «знайдіть дешевше і ми повернемо вам гроші». «Магазини матраців, які пропонують повернути гроші, укладають договір з виробниками на виготовлення абсолютно однакових моделей, але з різними назвами для різних магазинів, а тому отримати вигоду з цієї акції неможливо», – повідомляє один з відвідувачів Reddit.

Колишній офіціант розповів, як обманюють відвідувачів ресторанів. «Одного разу я вирішив перелити суп з чашки в порожню миску (миска супу коштувала набагато дорожче чашки). Миска виявилася заповнена вщерть », – поділився він наглядом.

Один з користувачів порадив уважніше ставитися до того, що продають у квіткових крамницях. Він розповів, що одного разу його друг хвалився, що придбаний ним кактус цвіте цілий рік. Придивившись до квітки, чоловік побачив, що він штучний і просто приклеєний до рослини.

Інший користувач на прикладі продажу квітів пояснив, як діють акції. У школі їм доручили продавати герань по 25 центів за кожну, проте ніхто не виявляв зацікавленості в купівлі рослин. Тоді маленький продавець зробив табличку «Купіть одну герань за долар і отримаєте три безкоштовно», і квіти моментально розкупили.

Ще один юзер згадав, як його товариш хитро заробляє на бажаючих позбутися нав’язливих єнотів. Він відловлює набридливих тварин в одному районі і підкидає їх в інший, щоб жителі навколишніх будинків зверталися до нього за допомогою.

Продавці-консультанти використовують більш тонкі методи «розлучення» клієнтів. Відвідувач під ніком philopsilofer описав кілька таких вивертів. Наприклад, консультанти в магазинах роблять вигляд, що їм абсолютно байдуже, чи купите ви товар по акції. Зайва активність може відлякати потенційних покупців, зазначає користувач. Також продавці створюють штучний дефіцит

Комерція
Гра «Дока 2» з’явилася в Google Play

Незалежна компанія-розробник Quantum Scope випустила гру для Android-пристроїв «Дока 2». Додаток з’явилося в Google Play 21 жовтня. В описі до гри зазначено, що це «гра, яка підкорила мільйони сердець школярів по всьому світу». Рейтинг програми становить 4,6 бала з 5.

Комерція
Випускників «сірих» автошкіл позбавлять водійських прав

ГІБДД може анулювати посвідчення водіїв, які навчилися або навчаються в автошколах, які не пройшли перевірку, пише газета «Поступ». Перевірку пройшли тільки близько 15 відсотків автошкіл РФ, багато хто продовжує роботу незаконно.

Комерція
Ведение бухгалтерии ИП – с этим справится каждый!

Считается, что ведение бухгалтерии ИП на ЕНВД – один из самых простых видов бухгалтерского обслуживания, однако у лиц, которые не имеют профильного образования, нередко возникает ряд серьезных проблем.