Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

В 2013 р. торговці запропонують покупцю єдині можливості покупок в Мережі і офлайн

21.01.2013 15:59

єдині можливості покупок в Мережі і офлайн В 2013 році рітейлери запропонують споживачам єдині можливості для покупок в інтернеті і в звичайних магазинах. Аналітики вважають, що в результаті зближення нових технологій і каналів продажів, рітейлери будуть вимушені оптимізувати і інтегрувати багатоканальний маркетинг — особливо це стосується рекламних кампаній. Про це мовиться в прогнозах компанії TCC щодо основних тенденцій в роздрібній торгівлі, повідомляє cybersecurity.ru.

Читайте також:

Популярність інтернет-магазинів продовжує рости. І хоча звичайні магазини будуть як і раніше актуальні, споживачі все частіше чекають більш індивідуального і інтерактивного підходу у всіх каналах продажів. Середовище взаємодії з покупцем в магазині мінятиметься з урахуванням цих потреб, наголошується в прогнозі компанії.

Пункти видачі замовлень швидко розвиватимуться, зв'язуючи воєдино фізичні і віртуальні торгові майданчики. Така форма продажів допоможе рітейлерам не тільки залучити споживачів, які набувають товарів через різні канали продажів, і максимально збільшити активи фізичних магазинів, але і одержувати цінні аналітичні відомості.

Сьогодні простежується ще одна тенденція: в процесі придбання товарів і послуг сучасні споживачі все частіше користуються мобільними пристроями і соціальними медіа. Ця тенденція демонструє ще один важливий зв'язок електронної і традиційної торгівлі. З розвитком нових технологій рекламних кампаній рітейлери зможуть витягувати з неї додаткову вигоду. У зв'язку з цим зросте і роль додатків доповненої реальності, здатних розпізнавати образи реального світу і показувати цифрові зображення у реальному часі. У 2013 році популярність таких додатків в маркетингу істотно виросте, зокрема у Великобританії.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції