Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

У 2013 р. в Києві буде створена єдина система надання адміністративних послуг

11.01.2013 12:17

єдині можливості покупок в Мережі і офлайн З метою виконання положень Закону України «Про адміністративні послуги», яким передбачено здійснити протягом 2013 масштабне реформування цієї сфери, в КГГА затверджений план-графік, згідно з яким в Києві повинна бути створена єдина система надання адміністративних послуг з одним координаційним центром - центром надання адміністративних послуг м. Києва і 10-ма його районними територіальними підрозділами. Про це inskoolentertainment повідомили в прес-службі КГГА.

Читайте також: кресло в современном стиле несколько магазинов в Москве

Нагадаємо, функціонування сучасної дозвільної системи дає можливість в онлайн-режимі відстежувати стан електронної черги у всіх центрах надання адміністративних послуг, записатися через Інтернет за допомогою електронного кабінету вибраної електронної черги, відстежувати стан проходження документів дозвільного характеру.

Передбачена також децентралізація, зокрема, можна одержати 23 адміністративних послуги міського рівня в районних центрах, які знаходяться поряд з місцем проживання або місця роботи.

Вперше в Україні в Міському дозвільному центрі запроваджено багатоетапну процедуру узгоджень державним адміністратором без участі заявника (дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, документи дозвільного характеру щодо земельних питань). Показово також, що Київ - єдине місто в Україні, де забезпечена можливість отримання «швидких послуг». П'ять видів довідок можна оформити за 15-40 хв., Не виходячи з будинку. Раніше для подачі документів потрібно було стояти в чергах, а потім чекати їх оформлення від 2 до 10 днів.

У Деснянському центрі надання адмінуслуг Державною міграційною службою і Київською міською державною адміністрацією спільно з координаційним центром по впровадженню економічних реформ при Президенті України реалізується пілотний проект по реєстрації місця проживання.

У Шевченківському і Подільському районних центрах запроваджено персоніфіковану видачу талонів електронної черги, що виключає можливість отримання однією особою великої кількості талонів для подальшої продажі і значно зменшує черги.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції