Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

У Америці відзначають розвиток «дистанційного шопоголізма»

30.01.2013 11:45

У Америці відзначають розвиток «дистанційного шопоголізма» За даними дослідження IBM, 18% американських покупців використовували телефони і планшети, щоб зробити покупки в Кіберпонеділок 2012 року, а за рік ця цифра склала 13% від загального об'єму продажів в Мережі. Компанія Flurry провела власне дослідження відвідин і продажів за допомогою мобільних пристроїв в різних категоріях пропозицій, повідомляє newsrealty.info.

Читайте також:

Останнім часом роздрібні торговці гідно оцінили мобільний канал продажів і намагаються отримати вигоду із зростання числа людей, які роблять покупки за допомогою своїх телефонів і планшетів.

У дослідженні враховувався час, проведений клієнтами більше ніж на 1 800 торгових майданчиках, що мають свої додатки для IOS і Android в період між груднем 2011 і груднем 2012 рр.

Додатки були умовно поділені на п'ять цільових напрямів: роздрібна торгівля (Walmart, Target Macy's, Victoria's Secret, Gap, Saks 5th Avenue); сервіси порівняння цін (RedLaser, Grocery iQ); консультаційні служби для покупців (ShopSavvy, ShopAdvisor); електронні торгові супермаркети (eBay, Amazon); знижкові сайти (Groupon, Living Social).

Загальна кількість тимчасових витрат споживачів за минулий рік виросла в середньому на 274%. Найбільше зростання показали додатки роздрібних торговців, вони склали 525%. Відвідини цих сайтів склали 27% від загального часу, тоді як в 2011 році на їх частку доводилося лише 16% загального часу відвідин. На 247% і 228% виріс час, проведений клієнтами в додатках для порівняння цін і консультацій, відповідно. Супермаркети показали зростання в 178% - їх частка в загальному часі за рік впала з 25% до 20%, а знижкові сервіси – 126%, скоротивши свою частку з 20% до 13%.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції