Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

В Білорусі збанкрутів єдиний інтернет-гіпермаркет

21.01.2013 16:45

В Білорусі збанкрутів єдиний інтернет-гіпермаркет Єдиний продуктовий інтернет-гіпермаркет в Білорусі - DoDivana.by - припинив свою роботу. Фірма, що володіє ним, - "Дана-Інвест" - почала процедуру банкрутства ще 7 грудня. А напередодні Нового року клієнти інтернет-магазину сплатили свої замовлення, але так їх і не одержали, повідомляє oborot.ru.

Читайте також:

Як стало відомо пізніше, власник онлайн-магазину, компанія "Дана-Інвест" всі два роки існування терпіла збитки, але наполегливо продавала продукти. За два дні до Нового року фірма перестала розвозити замовлення. Інтернет-магазин почав процедуру банкрутства ще за місяць до згаданих подій. Найближчим часом буде запущена процедура ліквідації підприємства, повідомляє Білоруська телерадіокомпанія.

Що стосується грошей, які були витрачені покупцями на так і не одержані товари, то їх споживачам вже повернули. Якщо ж залишилися ті, хто своїх грошей не одержав, то їм рекомендовано звернутися до суду. Як повідомив суддя господарського суду міста Мінська Андрій Рибалкін, борги підприємства не дозволяли вести фінансово-господарську діяльність, яку воно вести намагалося.

Один з найбільших білоруських інтернет-підприємців, засновник порталу www.tut.by Юрій Зіссер був постійним клієнтом магазину dodivana.by. Він відзначив, що технічно сайт інтернет-гіпермаркету йому дуже подобався, ніколи не було претензій і по оформленню паперів, проте сервіс компанії завжди залишав бажати кращого.

На даний момент сайт інтернет-магазину більше не працює, як не працюють і телефони компанії.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції