Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

У найближчі 3 роки рітейл зміниться більше, ніж за попередні 15 років

14.02.2013 17:10

У найближчі 3 роки рітейл зміниться більше, ніж за попередні 15 років У найближчі 3 роки рітейл зміниться більше, ніж за попередні 15 років, - CEO eBay

Мобільний зв'язок викликав найкрупніші зміни в поведінці споживачів за останні десятиліття. Цього року покупці зроблять мобільних платежів на 20 мільярдів доларів через PayPal, і зроблять покупок в онлайн-магазинах також на $20 млрд за допомогою своїх смартфонів і планшетів. Про це сказав генеральний директор eBay Джон Донахью (John Donahoe) під час свого вчорашнього виступу на Goldman Sachs Technology and Internet conference в Palace Hotel в Сан-Франциско.

Читайте також:

«Роздрібна торгівля зміниться в найближчі три роки більше, ніж в попередні 15 років», - сказав він.

«Ми створюємо набір функціональних можливостей (collection of capabilities), - додав пан Донахью, - глобальну торгову платформу GSI, яка стане рітейл-брендом – таким як PayPal у сфері платежів. Ми хочемо, щоб кількість людей, які захочуть щось продавати на ній, зросло до 100 млн. по всьому світу. І ми хочемо, щоб люди в будь-якій країні дістали доступ до всіх товарів, які їм необхідні. Більше половини нашого бізнесу вже зараз знаходиться за межами США».

eBay збирається стати провідною комерційною платформою, але не збирається конкурувати зі своїми клієнтами (очевидно, натяк на Amazon), додав він.

Також CEO eBay розповів про плани розвитку компанії в майбутньому, який повинен відбуватися по трьох напрямах.

«Перший напрям, - заявив Донахью – це глибше вивчення даних про покупця. Саме на обліку досвіду покупця, що персоналізується, будуватиметься весь мерчендайзінг і пропозиції особисто для кожного клієнта.

Друге – зростання на ринках, що розвиваються. На них зараз знаходиться 2 млрд онлайн-покупців. Незабаром ця кількість зросте до 4 млрд. Багато хто з них вперше дістане доступ в Мережу через мобільний телефон. Вони захочуть робити покупки. Тому ми інвестуватимемо в свій бренд на ринках, що розвиваються. Є дуже крупні компанії електронної комерції в Росії, у яких навіть немає свого сайту!

Третє – це правильне позиціонування. У eBay зараз 70% товарів продається за фіксованою ціною, і 30% на аукціонах, і ця кількість зросте до 80%. Аукціони представляються нам як неймовірно ефективний канал розподілу для оптових рітейлерів, який користуватиметься у них довірою».

Вже зараз на аукціонах, на думку пана Донахью, можна купити більш ніж 350 млн. найменувань товарів.

Якщо говорити про мобільну комерцію, то eBay продає 10 тис. автомобілів в тиждень покупцям, які роблять замовлення за допомогою своїх смартфонів. Монетизація таких покупок ні в чому не поступається монетизації продажам через Інтернет. І це відкриває величезні перспективи.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції