Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

В РФ розгорається скандал навколо «Кращого російського стартапа»

18.01.2013 17:02

В РФ розгорається скандал навколо «Кращого російського стартапа» В наших північно-східних сусідів розгорівся скандал навколо інтернет-майданчика iMall. Даний проект, об'єднуючий на одному торговому майданчику більше 500 західних модних брендів, за підсумками 2012 року увійшов в шорт-лист найуспішніших російських інтернет-стартапів на загальноєвропейському конкурсі The Europas, повідомляє oborot.ru.

Читайте також:

Переможці ще не оголошені (це відбудеться 22 січня 2012 року), а навколо стартапа вже закипіли розбирання. Автора стартапа звинувачують у привласненні чужої розробки, перебільшенні власних успіхів і штучному роздуванні галасу навколо проекту.

За повідомленнями преси, торговий майданчик iMall.eu створений молодим вірменським підприємцем Мартіном Аветісяном. Проте в листі, що поступив в редакцію ресурсу ToWave, авторство Мартіна Аветісяна в проекті iMall поставлене під сумнів. Відправник листа - Олександр Курбет - стверджує, що спочатку це був сумісний проект Артура Атабекяна і газети "Відомості".

В тексті листа автор спростовує ряд тверджень, зроблених Мартіном Аветісяном.

Перше стосується дати створення проекту і його творців. Так, на думку Олександра Курбета, проект був створений не в 2012 році, як це стверджувалося раніше, а в 2011-му. І створювали його Артур Атабекян і редакція газети "Відомості", яка забезпечила маркетинговий бюджет. Метою проекту було створення онлайн-гіпермаркету, який би акумулював пропозиції від європейських продавців. Мартін Аветісян в цьому проекті здійснював контроль роботи IT-групи. В результаті, проект в повному об'ємі так і не був запущений, оскільки виявився неефективним через неможливість утримати клієнтів.

Проте, повідомлення про його запуск в ЗМІ з'явилися.

Друге твердження, заперечуване автором листа, полягає в тому, що iMall є постачальником 500 європейських і американських магазинів одягу. Олександр Курбет повідомляє, що iMall є партнером лише одного магазина одягу – Yoox.

"У проекту немає власних офісів в Лондоні, в Москві і в Сінгапурі, як вказується в статтях. Мартін Аветісян, не дивлячись на інформацію у ряді ЗМІ, ніколи не вчився в Кембріджському Університеті.

З листопада 2008 року до грудня 2011 року він працював в команді Артура Атабекяна. У січні 2012 року він незаконним способом привласнив IT-розробку проекту iMall, який зараз просуває, не знаходячись більше на території РФ", - пише Олександр Курбет.

Реакція представників iMall на лист поки не відома.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції