Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

В Росії крупні онлайн-торговці проведуть 28 січня свій «кіберпонеділок»

25.01.2013 09:24

В Росії крупні онлайн-торговці проведуть 28 січня свій «кіберпонеділок» Крупні російські онлайн-рітейлери вирішили провести акцію, аналогічну організовуваній в Америці. Про це повідомляє news-it.info.

Шість рітейлерів, що входять в Асоціацію компаній інтернет-торгівлі (АКІТ), — Wikimart, Enter, «Білий вітер цифровий», «Десяте вимірювання», «М.відео» і «Ельдорадо» — 28 січня одночасно оголосять про істотні знижки для своїх покупців, повідомив представник асоціації. АКІТ закликає і інших рітейлерів приєднатися до акції. Маркетингову програму компанії визначають самі: у Wikimart і інтернет-магазині «Білий вітер цифровий» знижки доходитимуть до 70%, в інтернет-магазині «Ельдорадо» — до 20%, а «М.відео», наприклад, не обмежиться знижками в інтернеті, але зрівняє в ціні 300 товарів в онлайні і звичайних магазинах.

Читайте також:

«Кіберпонеділок» (Cyber Monday) — це одна з найважливіших для американців споживчих дат, вона наступає після «чорної п'ятниці», з якою починається сезон передріздвяних розпродажів в офлайнових магазинах (обидві дати прив'язані до дня подяки і випадають на кінець листопада). Американці цього дня виходять на роботу після свят і бачать на екранах комп'ютерів пропозиції про знижки від інтернет-рітейлерів. Перша акція пройшла в 2005 р., тоді ж була придумана назва. У 2011 р. в «кіберпонеділок» інтернет-рітейлери одержали виручку в $1,251 млрд, повідомляла comScore. У 2012 р., за даними IBM, виручка 500 найбільших американських інтернет-рітейлерів в «кіберпонеділок» була на 30% вище, ніж в 2011 р.

Російський «кіберпонеділок» вирішує ті ж задачі, що і його американський прототип, — перенаправити купівельний інтерес в онлайн, говорить співвласник Wikimart, голова Комітету із стандартизації АКІТ Максим Фалдін — він ініціатор акції. Російський «кіберпонеділок» призначили на кінець січня з кількох причин, пояснює Фалдін: відступає святкова лихоманка, завершується «полювання за подарунками», у споживача з'являються вільні гроші «для себе». Не випадково на цей же час доводиться пік розпродажів в оффлайні.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції