Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

В Росії затвердили стандарти роботи для інтернет-торгівлі

19.02.2013 16:59

В Росії затвердили стандарти роботи для інтернет-торгівлі Російська Асоціація компаній інтернет-торгівлі (АКІТ) розробила, а також затвердила стандарти, згідно з якими інтернет-магазини повинні будуть обслуговувати своїх клієнтів. Як розповіла виконавчий директор асоціації Олена Бочарова, сертифікація магазинів почнеться вже найближчим часом, повідомляє oborot.ru

З нововведень слід зазначити два: інтернет-продавці повинні будуть демонструвати найменування своєї юридичної особи, а також ввести норми для повернення товару.

Читайте також:

Бочарова вважає, що впровадження стандартів в російську онлайн-торгівлю допоможе зробити ринок цивілізованішим. На її думку, онлайн-покупці повинні знати, що у разі форс-мажору вони без проблем зможуть повернути товар, як це можна зробити в оффлайн-магазині. Користувачі повинні бути впевнені в тому, що кур'єр доставить саме той товар, який був замовлений, або в тому, що вартість товару при оплаті готівкою не відрізнятиметься від тієї, яку доведеться заплатити безготівковим шляхом.

Що стосується умов сертифікації, то для компаній, що не входять в АКІТ, вартість процедури складе 100 тис рублів в рік. Члени АКІТ безпосередньо не платитимуть за процедуру: гроші братимуть із щоквартальних членських внесків. В тому випадку, якщо компанія-член асоціації порушить умови сертифікації, то їй пришлють розпорядження з вимогою виправити ситуацію. Якщо дана міра не подіє, то компанію можуть виключити з АКІТ.

На даний момент в АКІТ входить 15 компаній: DomProm, Е5, Enter, KupiVIP, Mallstreet, Media Markt — Saturn, Wikimart, "Білий вітер Цифровий", "Десяте вимірювання" (10i), "Дитячий світ", "М.відео", "Зв'язковий", "Спортмайстер", "Ютінет" і "Ельдорадо".

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції