Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

У Великому задумалися про заяву Волочкової про ескорт-послуги

5 квітня 2013 р.

Волочкова Скандал навколо виступу артистів Миколи Ціскарідзе і Анастасії Волочкової в прямому ефірі каналу НТВ набирає обороти. Прес-секретар Великого театру, "беззаконня" в якому обговорювали в ток-шоу "Залізні леді", чесно зізналася, що поки не може прокоментувати заяву Волочкової, ніби то ГАБТ надає ескорт-послуги, схиляючи балерин до сексу з багатими чоловіками.

У Великому театрі вже ознайомилися з виступом Миколи Циськарідзе і Анастасії Волочкової, але ще не визначилися з тим, як реагувати на їх критику.

"Я не вдаватимуся в подальші пояснення, тому що я поки не знаю рішення керівництва - як реагувати на все, що було вчора в ефірі. Я як прес-секретар Великого театру це коментувати не можу", - відзначила прес-секретар театру Катерина Новікова.

Скандальну заяву екс-прима Великого театру Анастасія Волочкова зробила в ефірі НТВ 17 березня.

In an interview a ballet-dancer told that the administrator of theater, "man known" in the Large theater, forced ballet-dancers to be engaged in "additional" work about which it is possible to read on a site vegissexy.com. According to Volochkova, he causes dancers on a list and orders them to the evening-parties or banquets.

"Дівчаток просто по списочку запрошує адміністратор і пояснює кожній, що ти йдеш на ось цю тусовку, на банкет, з продовженням – з ліжком, зі всіма справами. З певними олігархами: хтось є членом опікунської ради, хтось – просто людина, яка організувала цю тусовку", – заявила Волочкова.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції