Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Вибір постачальника статистики

14 січня 2013 р.

Вибір постачальника статистики У статті як ілюстрація наводяться дані реальних сайтів, на яких встановлена служба збору статистики Google Analytics. На даний момент Google Analytics надає для аналізу продаючих сайтів найбільшу кількість функціонала порівняно зі всіма іншими безкоштовними сервісами статистики.

В процесі аудиту сайтів фахівці часто стикаються з проектами, статистика яких збирається або альтернативними службами, такими як LiveInternet, або дані про відвідуваність є примітивним журналом, в якому максимум акумулюються відомості про кількість відвідувачів по днях і місяцях.

Зрозуміло, що другий варіант не годиться в принципі. А з приводу альтернативних служб ми можемо сказати, що будь-яка з них (ми говоримо про безкоштовні) є компромісом порівняно з Google Analytics. Оскільки GA не вимагає оплати за свій сервіс, то сенс такого компромісу не зрозумілий. Якщо власники продаючого сайту хочуть випробувати в справі такі системи як LiveInternet, Яндекс Метрику або Webvizor, то бажано встановлювати їх не за, а разом з Google Analytics. Останній є неофіційним стандартом в області веб-аналітики, і до того ж має у своєму розпорядженні обширну базу знань в інтернеті.

Для того, щоб почати аналіз трафіку бажано, щоб Google Analytics збирав відомості про відвідуваність сайту як мінімум 3 місяці. Продовження Баланс трафіку

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції