Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Виділення

21 січня 2013 р.

 Виділення Всі основні посилання продаючого тексту повинні бути виділені одним або декількома з численних способів, які надає веб-верстка. Виділення в окремий абзац, виділення напівжирним зображенням, кольором або розміром шрифту, цифрами і ін.. Не ховайте їх в надрах контенту. Не пишіть статтю в журнальному форматі, яку треба читати, краще придумайте матеріал, який можна швидко проглянути і так же швидко "вицепити" поглядом основні послання

Стислість

Розбивайте, дробіть і дрібніть, поки дозволяє здоровий глузд. Короткі статті краще за довгі, короткі глави - краще за об'ємні, абзаци з 10 рядків - краще, ніж з 20.

Посилання

Посилання - кров інтернету. Не перестає шокувати той факт, як мало посилань в комерційних текстах Рунету. Наприклад, стаття, присвячена темі "Як вибрати телевізор", чомусь не вважає потрібним прикрасити себе парою-трійкою посилань на інші розділи сайту по темі. Перш за все на сторінки з конкретними моделями телевізорів. Як було б зручно: прочитав - клікнув - купив. А в житті все по іншому: прочитав - подумав, що з цим робити - пішов бродити по сайту у пошуках потрібного товару - якщо знайшов, купив. Посилання допомагають одержати користь навіть від плагіату.

Індивідуальність

Недавно проводили аудит сайту, який продає вироби з пластмаси. Велика частина статей на ньому була присвячена пластмасі взагалі, її корисності і іншому лікнепу. Насилу віриться, що сайту потрібен такий примітив.

На місці копірайтера необхідно було написати про переваги виробів з пластмаси даної конкретної фірми, придумати б декілька статей про кожну з характеристик, скласти кейси застосування продукції в побуті і на виробництві, привести б конкретні приклади з практики компанії.

Тобто все, що зробило б контент унікальним, створеним спеціально для цього сайту, що продає саме ці вироби. Зараз же поверхневий матеріал може бути опублікований на якому завгодно сайті, зокрема сайтах конкурентів.

Ілюстрації

Текстових онуч без ілюстрацій читати вельми утомливо. Давайте графіки, схеми, таблиці, веселі картинки - все, що завгодно, лише б розфарбувати смутний світ букв.

Не заради краси, а зручності сприйняття для.

Спонукання до дії

Улюблена ознака, про яку говорять так часто, що вже всім набридло. Фірмова фраза: "Сайт не хата-читальня". Не залишайте відвідувача наодинці з текстом, направляйте його далі в шлях по своєму куточку всесвітньої павутини. В кінці матеріалу потрібне керівництво до дії: що робити далі - дзвонити, посилати заявку, перейти на сторінку з конкретним продуктом, дізнатися більше. Тут будуть вельми доречні посилання на інші розділи сайту по темі.

Сподіваємося, ми нікого не натомили цією не найкоротшою статтею. Виправдовує лише гаряче бажання позбавити себе і своїх менеджерів від "ліцезренія" пустопорожніх сайтів. У яких так багато слів і так мало змісту. Хочете дізнатися як погані тексти впливають на показник відмов? Початок Родові риси продаючого тексту

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції