Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Вимоги до сучасного сайту

12 січня 2013 р.

Вимоги до сучасного сайту У наш час сайт може бути повноцінним співробітником компанії, знімаючи з працівників офісу, менеджерів і секретарів, частину одноманітних функцій, котрі повторюються:

- Залучення потенційних клієнтів, збільшення клієнтської бази, збільшення популярності компанії
- Інформування потенційних і поточних клієнтів
- Перенаправлення запитів до відповідних підрозділів компанії


Велика частина цієї роботи може бути виконана сайтом без залучення живої робочої сили. Чим більше працює сайт – тим нижче навантаження на офіс, менше дзвінків і листів з одноманітними питаннями, менше часу витрачається на рутинні операції по первинній «обробці» клієнта.

За приклад візьмемо сайт реальної компанії – крупного перевізника, який працює в різних країнах світу. Ми не можемо розкрити його назву, але в даному випадку це неважливо. Назвемо фірму NN.

Відвідуваність сайту NN

В процесі аудиту сайту з'ясувалося, що він відрізняється високим показником відмов. На даний момент показник відмов складає досить солідні 48,78%. Впродовж всього періоду він демонструє стабільність, що говорить про стабільність в характері використання сайту відвідувачами.

Показник відмов відповідає за якість відвідуваності. 48,78% трафіку не заглядає далі за першу сторінку сайту, що відкрилася, а потім покидає його. У випадку з даним сайтом це означає:

- Зміст сайту не цікавить відвідувачів, сайт ледве утримує трохи більше половини трафіку
- Відвідувачі не схильні вивчати контент сайту, а вважають за краще ставити питання і одержувати всю інформацію по телефону (набагато рідше через форму онлайн).
- Велика частина відвідувачів не знайомиться з інформацією про інші послуги і спецпропозиції компанії. Все, що виходить за межі їх поточні потреби, залишається без уваги.
dwoo.org
Ще одна поширена причина високого % відмов – нецільовий трафік. Але, судячи з пошукових запитів, трафік на сайт виключно цільовий. Істотна частина пошукового трафіку приходить на сайт по запитах, які містять в собі назву компанії. А ось відвідувачів, які потрапляють на сайт по т.з. продаючих запитів, значно менше. Це свідчить про те, що велика частина трафіку – це поточні і потенційні клієнти, які знають про компанію NN і спеціально шукають її сайт в Яндексі. Сам по собі сайт залучає дуже мало нових клієнтів, «білу кров», якій потрібні певні послуги, але яка не знає або не пам'ятає на даний момент про цю фірму.

Про те, що сайт одержує дуже мало «свіжої крові» говорить також дуже невисокий відсоток пошукового трафіку – 47,83%. Звичайно він в 1,5-2 рази вищий. Тут же прямий трафік (це співробітники компанії, поточні клієнти, а також ті, хто добре знайомий з фірмою) впритул наблизився до пошукового (35,15%).

Висновок: сайт компанії NN неважно справляється з функцією №1 «Залучення потенційних клієнтів, збільшення клієнтської бази, збільшення популярності компанії». Він просто користується тією популярністю, яка вже є і яка створюється за допомогою інших каналів і інших бюджетів. Бюджет на зміст сайту майже не працює на підвищення популярності фірми і збільшення клієнтської бази.

Бажано збільшити % пошукового трафіку до 60-70%. Для цього доведеться підняти сайт по важливих продаючих запитах за допомогою SEO. Завдяки цьому NN підніме відвідуваність сайту, збільшить популярність компанії і розширить потенційну клієнтську базу.

Прямий трафік може складати 20-30%. Що стосується посилального трафіку, ринок логістики в нас поки не має в Рунеті великої кількості інструментів для того, щоб посилальний трафік зайняв помітне місце. Продовженя Особливість використання сайту NN

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції