Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Жінки люблять відгуки в інтернеті і не вірять їм

18 січня 2013 р.

Жінки люблять відгуки в інтернеті і не вірять їм Краще всього за допомогою відгуків просувати споживчі товари і послуги. Особливо це товари для жінок і дітей, товари для здоров'я, медпослуги, гаджети, зокрема телефони, туристичні послуги, автомобілі, страхові і банківські послуги.

Втім, по словах Артема Овечкина, директора по розвитку matik, жінки відносяться до відгуків з більшим скепсисом, ніж чоловіки, підозрюючи будь-який позитивний відгук в зангажованості. Просування в колі жіночої аудиторії – складніше завдання для піар-фахівця і вимагає більшої майстерності в створенні відгуків і коментрів на форумах, в соцмережах і блогах.

Найменшу віддачу дає просування відгуками дорогих товарів і послуг класу люкс (одяг, аксесуари, годинники, прикраси, дорога нерухомість, тури і т. п.) Також в число аутсайдерів потрапляють такі напрями як організація заходів, особливо корпоративних, продаж меблів, психологічна консультація. Особливо слід виділити сектор В2В, тобто товари і послуги для бізнесу. Віддача від відгуків в цьому випадку одна з найменших.

Просування відгуками в Мережі входить до числа найбільш затребуваних послуг інтернет-маркетингу. Середній бюджет невеликої компанії на розміщення відгуків в інтернеті 15-25 тис рублів в місяць.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції