Знайдено вірус-вимагач, який копіює і розсилає друзям фото і листування

Комерція

Дослідники компанії McAfee виявили шкідливий LeakerLocker в магазині додатків Google Play. Про це повідомляється на сайті організації.

Як стверджують співробітники McAfee, на відміну від інших вірусів-вимагачів, LeakerLocker не шифрує особисті дані користувачів, а непомітно створює їх резервну копію. Після цього шкідник погрожує розіслати інформацію всім контактам з телефонної книги і прив’язаної до гаджета електронної пошти.

Щоб запобігти відправці фотографій, листувань і історії браузера, жертвам доведеться заплатити 50 доларів.

Дослідники виявили в Google Play відразу дві такі програми – Booster & Cleaner Pro (завантажено більше тисячі разів) і Wallpapers Blur HD (скачаний більше п’яти тисяч раз). У магазині додатків виставлені позитивні оцінки, а в коментарях переважають відгуки задоволених користувачів.

У McAfee порадили нне реагувати на погрози хакерів і повідомили про своє відкриття в Google. На момент написання замітки Booster & Cleaner Pro і Wallpapers Blur HD видалені з онлайн-магазину додатків.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Комерція
У мережі розкрили хитрі хитрощі продавців і рестораторів

Користувачі розважального порталу Reddit поділилися досвідом і знаннями про те, як ресторани, магазини і навіть продавці кімнатних рослин обманюють своїх клієнтів. Пост, під яким відвідувачі сайту розповідали про свій досвід, набрав понад 30 тисяч коментарів.

Кримінал
Хакери замаскувалися під Pornhub заради біткойнів

Хакери поширюють нове шкідливе ПЗ, яке маскується під офіційне додаток Pornhub, блокує пристрій і вимагає за відновлення доступу біткойни. Про це повідомляє The Next Web з посиланням на дослідження компанії ESET.

Комерція
Соцмережі допоможуть клієнтам Weborama вирахуватиідеального споживача

ShareThis оголосила про плани надати інформацію про своєю аудиторію у Росії компанії Weborama, гравцеві європейського і російського ринків аудиторних даних (big data).