Знайдено вірус-вимагач, який копіює і розсилає друзям фото і листування

Комерція

Дослідники компанії McAfee виявили шкідливий LeakerLocker в магазині додатків Google Play. Про це повідомляється на сайті організації.

Як стверджують співробітники McAfee, на відміну від інших вірусів-вимагачів, LeakerLocker не шифрує особисті дані користувачів, а непомітно створює їх резервну копію. Після цього шкідник погрожує розіслати інформацію всім контактам з телефонної книги і прив’язаної до гаджета електронної пошти.

Щоб запобігти відправці фотографій, листувань і історії браузера, жертвам доведеться заплатити 50 доларів.

Дослідники виявили в Google Play відразу дві такі програми – Booster & Cleaner Pro (завантажено більше тисячі разів) і Wallpapers Blur HD (скачаний більше п’яти тисяч раз). У магазині додатків виставлені позитивні оцінки, а в коментарях переважають відгуки задоволених користувачів.

У McAfee порадили нне реагувати на погрози хакерів і повідомили про своє відкриття в Google. На момент написання замітки Booster & Cleaner Pro і Wallpapers Blur HD видалені з онлайн-магазину додатків.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Комерція
Випускників «сірих» автошкіл позбавлять водійських прав

ГІБДД може анулювати посвідчення водіїв, які навчилися або навчаються в автошколах, які не пройшли перевірку, пише газета «Поступ». Перевірку пройшли тільки близько 15 відсотків автошкіл РФ, багато хто продовжує роботу незаконно.

Комерція
Ведение бухгалтерии ИП – с этим справится каждый!

Считается, что ведение бухгалтерии ИП на ЕНВД – один из самых простых видов бухгалтерского обслуживания, однако у лиц, которые не имеют профильного образования, нередко возникает ряд серьезных проблем.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.