Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Більше – краще

Більше – краще Ми працювали над маркетинговою оптимізацією сайту дорогого салону краси. Спочатку сайт цілком відповідав іміджу бізнесу, тобто був привабливим, мав лаконічний рекламний буклет. У якийсь момент власник салону вирішив, що сайт «не робочий», зокрема на ньому не було ніяких «миготливих» банерів, які могли б інформувати відвідувачів про спеціальні акції, новинки і інші події салону. Як зразок для наслідування він привів декілька сайтів салонів нижчої цінової категорії. Вони дійсно рябіли від достатку кричущих банерів, які вабили до різних акцій і послуг. Власник попався в пастку, яку можна назвати «Якщо можу – означає треба». Якщо можливо забити сайт безкоштовними банерами, то це потрібно зробити в обов'язковому порядку. Інакше сайт не робочий, тобто не працює на рекламу послуг салону.

Перед тим, як наповнювати сайт банерами, варто врахувати специфіку і імідж свого бізнесу. Уявіть собі дорогий бутік або торговий центр високої цінової категорії, на зразок ЦУМа в Москві, Le Bon Marche в Парижі або Harrods в Лондоні, фасад якого пістрявить достатком рекламних вивісок, як це буває на ринках або народних ТЦ. Достаток банерів-закликальників також зводить сайт і бізнес в очах цільової аудиторії до нижчого рівня.

Порівняйте сайти ЦУМа, Harrods і ТК «Горбушкін Двір».

Колонки справа на сайті ТК «Горбушкін Двір» пістрявлять банерами, подекуди тими самими, «миготливими». Сайти елітних універмагів не намагаються нав'язати відвідувачу послугу або товар, вони просто роблять процес вибору бажаним за допомогою дизайну і якісних зображень. Перед входом в бутікик не ставлять закликальників в яскравих костюмах, так і бізнес певного рівня повинен проявляти стриманість в саморекламі.

Навіть якщо бізнес компанії не можна віднести до категорії «елітного», не рекомендується перетворювати його на східний базар. Достаток баннерної реклами завжди був ознакою інтернет-каталога, а не корпоративного сайту.

Приклад каталога, на 30% заповненого банерами.

Нарешті, велика кількість банерів відволікає відвідувача від основної мети відвідин. Від миготливих прямокутників рябить в очах, хочеться клікнути на той, що перший попався або відразу покинути кричущий і нав'язливий сайт. Кожен новий банер знижує ефективність сусіднього на третину. Зрештою люди просто перестають звертати увагу на настирливі блоки. Так реклама повністю розтрачує свій потенціал. Звичайно одного банера на головній і по одному банеру на деяких внутрішніх сторінках більш ніж достатньо, щоб сайт виконав рекламну функцію на 100%. В деяких випадках до основного банера можна додати ще один, але їх повинен розділяти простір з нерекламним контентом, бажано текстовим.

Два банери на сайті інтернет-магазина спального приладдя. Другий банер захований за вигин сторінки і не відразу впадає в очі. Продовження Все в тон

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції