|
Помилкові і незрозумілі обіцянки
У гонитві за клікабельністю банера власники сайтів іноді дають відвідувачам помилкові обіцянки. Іншими словами, текст реклами не відповідає тому, що насправді мається на увазі. Ця помилка характерна не тільки для придворних банерів, проте платні банери проходять ретельнішу редактуру перед розміщенням: рекламодавці прагнуть перевіряти кожне слово.
Ми провели маркетинговий аудит сайту, що продає електростанції. У звіті звернули увагу на посилання «Як вибрати електростанцію». На перший погляд, посилання пропонувало ознайомитися із статтею або керівництвом по вибору, чи ж одержати консультацію. Проте при кліці на екрані з'являвся якийсь «Опитувальний лист», причому вельми обширний. Очевидно, форма опитування не зовсім те, чого чекали побачити відвідувачі при кліці на посилання «Як вибрати електростанцію». На жаль, власники сайту не прислухалися до рекомендації змінити або назву посилання, або зміст сторінки, а тільки посилили ситуацію. На головній сторінці з'явився банер з аналогічним текстом.
ufabet
Наявність текстового посилання «Як вибрати електростанцію» ще якось можна пояснити потребами SEO, тобто пошукової оптимізації. Але чом би не скласти більш релевантний текст для банера?
Іноді обіцянка, яка міститься в рекламі, відповідає посадочній сторінці, проте воно незрозуміло для рядового відвідувача. Наприклад, на сайті компанії, яка організує лікування в Ізраїлі, дане рекламне посилання «Check-Up всього за 990 доларів». Навіть знавці англійської мови не завжди здатні здогадатися, що означає Check-Up в даному контексті. Редактор або менеджер по рекламі стороннього сайту може дати пораду, як зробити рекламу зрозумілішою і клікабельною. На корпоративному сайті рекламодавець наданий самому собі, і ніхто не підкаже йому, що професійний сленг доречний тільки у вузькому колі фахівців.
Прикладів недбалого відношення до змісту реклами багато. Ось на сайті юридичної компанії висить банер, який обіцяє виписку за 350 рублів. Насправді вона коштує на 50 рублів дешевше, про що свідчить прайс-лист на посадочній сторінці. Або інтернет-магазин заманює низькими цінами на товар, якого вже немає у продажі.
Продовження Невигідне сусідство
|