Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Придворна реклама

Придворна реклама За даними дослідницької компанії Marketing Sherpa, рекламні банери, розміщені в центрі верхньої частини сторінки, бачать тільки 60% візитерів, тоді як очікуваний результат — всі 100%. Реклама, розташована за «згином» сторінки може похвалитися увагою тільки 25% відвідувачів, при очікуваних 70%. Ще сумніша доля реклами, розташованої справа сторінки. Як це часто буває з дослідженнями, які проводять американці, нові дані були піднесені як щось сенсаційне і таке, що перевертає наші уявлення про суще. Насправді перманентна фільтрація реклами відбувається постійно і не тільки Мережі. Ми навчилися притупляти зір і слух за власним бажанням, і це, напевно, новий етап еволюції людини.

Рекламодавець не завжди може вибирати місце розміщення свого банера на сторонніх сайтах: багато що залежить від ціни, наявності вільних місць і форматів, а також кількістю зарезервованих під рекламу площ. Наприклад, у рекламодавців головної сторінки Яндекса немає іншого виходу, як купувати місце під пошуковим рядком формату 728х90 пікселів.

Зовсім інша справа – «придворна реклама», тобто реклама, розміщена на сторінках власного сайту. Чомусь про неї говорять і пишуть рідко, напевно тому, що вона обходиться майже безкоштовно і не так сильно хвилює серця і розум рекламодавця. Проте такий «indoor» банер може бути набагато ефективніше за «outdoor»-собрата як в плані уваги до нього аудиторії, так і в плані CTR і подальшої конвертації відвідувача в клієнта. Легкість, з якою розміщується банер на власному сайті, надає рекламодавцю погану послугу: він починає здійснювати ряд помилок, які знижують її ефективність. Розглянемо їх по порядку.

Продовження Більше – краще

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції