Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Системи продажу контекстної реклами

Системи продажу контекстної реклами Системи продажу контекстної реклами набагато зрозуміліші. Оплата за клік — це просто. Був клік — гроші списалися. У випадку з оптимізацією, не все так зрозуміло і прозоро. Оплата відбувається вперед, без передоплати ніхто не хоче працювати, а результат лише в якихось обмежених гарантіях. Проте до оптимізаторів приходить такий же «кіт в мішку». Клієнт указує домен, клієнт указує або погоджує запити, а оптимізатор поняття не має, що йому зрештою належить просувати. А чи просуваємо даний сайт або він вже перетворився на «нерухомість», яку краще не чіпати щоб уникнути проблем? Чи приведе сайт клієнтів, або ніяка оптимізація вже не допоможе йому стати ефективнішим через поганий дизайн, структуру, юзабіліті, контент, нетямущих менеджерів з продажу і так далі?

— Ще один штамп: необов'язково наймати агентство для просування в Інтернеті, все можна зробити самим. Що дійсно можна зробити самим, а для чого не обійтися без послуг профі?

— Самому можна і будинок побудувати, і автомобіль зібрати, і влаштувати банкет на 100 персон. Питання не у фізичній неможливості що-небудь зробити, а у витратах часу і засобів на експерименти в стилі «зроби сам». У місці, де новачок наступить на старі іржаві граблі, фахівець ніколи не опиниться.

Продовження Бізнес – це не історія

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції